//
کدخبر: ۴۶۱۰۲۳ //

نقشه شوم مرد هوسران برای فراری دادن دختران جوان به تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد سابقه‌داری خبر داد که در فضای مجازی دختران جوان شهرستانی را با وعده‌ ازدواج فریب می‌داد و به تهران می‌کشاند.

 نقشه شوم مرد هوسران برای فراری دادن دختران جوان به تهران
به گزارش فرتاک نیوز،

 سردار علی ولیپور گورزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: چندی قبل مرد میانسالی پای در اداره چهارم پلیس آگاهی گذاشت و به کارآگاهان گفت ساکن یکی از شهرهای مرکزی ایران هستم، دختر جوانم به‌بهانه خرید از خانه خارج شد اما دیگر بازنگشت، در ادامه متوجه شدم که او با مرد خلافکاری ارتباط داشته و پس از اینکه اغفال شده برای ازدواج به تهران فرار کرده است.

وی افزود: پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده تیمی از کارآگاهان وارد عمل شدند و با اقدامات گسترده اطلاعاتی متوجه شدند دختر جوان پس از اینکه با اتوبوس خود را به ترمینال رسانده، مرد میانسالی به‌دنبالش آمده است و با یکدیگر به مکان نامشخصی رفتند.

    دختر ۲۰ ساله قربانی آدم‌ربایی خواستگار اراذل و اوباش| شرور سطح یک اسلحه را روی سر دختر گذاشت و...

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی، با بازبینی دوربین‌های مداربسته ترمینال و اقدامات اطلاعاتی، هویت مرد را شناسایی کردند و متوجه شدند که او دارای سوابق متعدد کیفری است و همین سرنخ کافی بود متهم در یک‌قدمی بازداشت قرار بگیرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: کارآگاهان در این شاخه از اقدامات ویژه علمی رفتند و مخفیگاه آن مرد را در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی افزود: متهم خیلی زود هدف تحقیق قرار گرفت و در جریان بازجویی‌ها صراحتا به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان در فضای مجازی به‌ قصد سوءاستفاده با شگرد وعده‌های دروغین ازدواج در تهران اعتراف کرد و ۵ دختر جوان دیگر که همگی از شهرهای مختلف کشور هدف اغفال قرار گرفته بودند شناسایی شدند و از مرد شیطان‌صفت شکایت کردند.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم برای کشف جرائم دیگر و شناسایی سایر شکات در اختیار اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۰۲۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد