//
کدخبر: ۴۵۶۹۲۰ //

اولین صحبت‌های کایت‌سواری که «یسنا» را زنده پیدا کرد + آخرین وضعیت سلامتی یسنا

«حاجی کاهانی» کایت‌سواری که موفق شد یسنا دختر چهارساله مفقود شده از اهالی «یلی بدراق» شهرستان کلاله را پس از پنج روز جست و جو زنده پیدا کند، شنیدنی است.

اولین صحبت‌های کایت‌سواری که «یسنا» را زنده پیدا کرد + آخرین وضعیت سلامتی یسنا
به گزارش فرتاک نیوز،

همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر به ایرنا گفت: «یسنا» کودک چهار ساله گمشده اهل کلاله توسط یکی از کایت‌سواران عضو داوطلب هلال احمر پیدا شد و در حال انتقال به روستا است.

هلال احمر گلستان، قاسم غریب آبادی روز پنجشنبه پیدا شدن این دختر را خبر خوشی برای مردم کشور و استان گلستان دانست و اظهار کرد: یکی از عزیزان داوطلب کایت سوار جمعیت هلال احمر موفق شد با گشت زنی هوایی «یسنا» را در محلی که کلزاهای خوابیده آن نشان می‌دهد نیروهای امدادی این مکان را چندین بار گشتند اما این کودک را پیدا نکردند، پیدا کند.

وی افزود: تحلیل این قضیه را بعدا مسوولان انتظامی و امنیتی ارائه خواهند کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: این کودک با آمبولانس جمعیت هلال احمر در حال انتقال به روستاست تا اگر آنجا مشکلی دارد برطرف شود.

خانواده این کودک عصر یکشنبه نهم اردیبهشت هنگام کار در مزارع روستای «یلی بدراق» متوجه گم‌ شدن کودکشان شدند و بلافاصله این خبر توسط بخشداری مرکزی کلاله به جمعیت هلال احمر گزارش شد و از همان زمان نیروهای هلال احمر در کنار مردم محلی جست و جوی خود را برای یافتن یسنا آغاز کردند.

«یسنا دیدار» دختر بچه چهار ساله کلاله‌ای در پنجمین روز از زمان گم‌شدنش با تلاش نیروهای هلال احمر پیدا شد.

شهرستان کلاله درشرق استان گلستان واقع است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۶۹۲۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان