//
کدخبر: ۴۵۶۳۶۲ //

سرقت ماشین مهمان از خانه میزبان!

دزد معتادی که پراید مهمان را از مقابل منزل میزبان وی به سرقت برده بود، نیم ساعت بعد از سرقت به چنگ نیروهای انتظامی افتاد

 سرقت ماشین مهمان از خانه میزبان!
به گزارش فرتاک نیوز،

ساعت 8 صبح پنجم اردیبهشت، زنگ تلفن پلیس 110 به صدا درآمد و مردی هراسان و نگران از سرقت پرایدش خبرداد.

او به نیروهای گشت انتظامی که برای بررسی ماجرای سرقت به محل حادثه اعزام شده بودند،گفت: به خاطر بیماری و نداشتن امکانات پزشکی کافی در تربت حیدریه به مشهد آمدم تا برای درمان نزد پزشک متخصص بروم اما منزل میزبانم پارکینگ نداشت و من به ناچار خودروی پرایدم را درون کوچه پارک کردم اما صبح وقتی از خانه بیرون آمدم از خودروام خبری نبود!

در پی اظهارات مال‌باخته، بلافاصله گروه دیگری از نیروهای گشت انتظامی نیز با دستور سرهنگ روح ا... شجاعی (رئیس کلانتری خواجه ربیع) عازم منطقه ایثارگران شدند و طرح مهار را در خیابان های اطراف به اجرا گذاشتند.

هنوز نیم ساعت بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که ناگهان پراید سفید سرقتی وارد کمین نیروهای انتظامی شد و افسران کارآزموده پلیس در اقدامی غافلگیرانه، راننده 38 ساله آن را به دام انداختند. «احمد-د»(متهم) که به مواد مخدر اعتیاد داشت ضمن اعتراف به سرقت خودرو گفت: ضبط و پخش کشف شده را نیز شب گذشته از محدوده بولوار ایثارگران سرقت کردم ...بررسی های بیشتر درباره سرقت های احتمالی دیگر این سارق جوان ادامه دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۶۳۶۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان