//
کدخبر: ۴۵۱۷۱۷ //

سرقت ۲۱۰ میلیاردی از خانه‌ای در شمال شرق تهران / سارقان در ۵ روز متوالی همه چیز را دزدیدند

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 7سارق حرفه‌ای در شمال شرق تهران خبر داد که 210 میلیارد ریال اموال باارزش از خانه ای سرقت کرده بودند.

 سرقت 210 میلیاردی از خانه‌ای در شمال شرق تهران / سارقان در 5 روز متوالی همه چیز را دزدیدند

سردار علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت‌ از خانه‌ای در شمال شرق، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکی پرونده در جریان تحقیقات گفت، خانه را به قصد مسافرت ترک کرده پس از اینکه به منزل بازگشتم متوجه شدم که درب منزل تخریب و سارقان اقدام به سرقت طلا و جواهرات و کلیه وسایل خانه جمعا به ارزش 210 میلیارد ریال کرده اند.

سردار گودرزی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد 7 مرد جوان با خودرو های دنا سفید ، پراید و دو دستگاه موتور سیکلت طی 5 روز متوالی در محل حاضر و اقدام به سرقت کلیه لوازم شاکیه کرده و متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها به خانه‌های زیادی در تهران دستبرد زده‌ اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم در پرونده با روش‌های علمی و بررسی‌های موشکافانه مخفیگاه‌ متهمان را در تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی آنها را طی عملیات‌ پلیسی دستگیر کردند.

وی فزود: متهمان پس از انتقال به اداره پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت از خانه‌‌ شاکی به ارزش 210 میلیارد ریال اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: در بررسی‌های اولیه از مخفیگاه‌ متهمان اموال مسروقه از جمله ، طلاجات، جواهرات، تلویزیون، فرش کشف شد؛ در بررسی‌های بیشتر نیز مشخص شد، سردسته باند با مقداری از پول های سرقتی خودرو تیبا دو خریده است.

سردار گودرزی خاطر نشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه شمال شرق تهران پلیس آگاهی قرار گرفتند.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۱۷۱۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان