//
کدخبر: ۴۵۱۱۶۶ //

بارش باران منجر به مسدود شدن راه ارتباطی ۱۱روستای لرستان شد

سرپرست فرمانداری معمولان از مسدودشدن راه ارتباطی ۱۱روستای این شهرستان بر اثر بارش‌های روز گذشته خبر داد.

بارش باران منجر به مسدود شدن راه ارتباطی ۱۱روستای لرستان شد
به گزارش فرتاک نیوز،

محمد ناظری با اشاره به آخرین وضعیت این شهرستان پس از بارش‌های 24ساعت گذشته، گفت: راه ارتباطی 11روستای منطقه پشت‌تنگ در این شهرستان مسدود شده‌است.

او با اعلام اینکه محور گم‌گمه، راه ارتباطی شش روستا و محور ذق برفی راه ارتباطی پنج روستا در منطقه پشت‌تنگ معمولان است، اضافه کرد: جادۀ دسترسی و پل‌های موقت این دو محور دچار آب‌شستگی است و امکان تردد در این مناطق وجود ندارد.

سرپرست فرمانداری معمولان عنوان کرد: محورهای مسدودشدۀ این شهرستان نیاز به پل و لوله دارد که در حال پیگیری و رایزنی برای تأمین اعتبار هستیم تا این محورها در سریع‌ترین زمان ممکن بازگشایی شود.

او بیان کرد: ریزش سنگ در جاده معمولان به پلدختر در چندین نقطه رخ داده بود که با حضور اکیپ‌های راهداری پاک‌سازی و ریزش‌برداری شد.

ناظری گفت: ریزش سنگ در محورهای روستایی لیت‌بر و زیرانبار به داخل جاده رخ داده‌است که هماهنگی لازم با راهداری برای پاک‌سازی این محورها انجام شد.

سرپرست فرمانداری معمولان اضافه کرد: راه ارتباطی تعدادی دیگر از روستاهای این شهرستان که روز گذشته به‌دلیل جاری‌شدن بالا آمدن دبی رودخانه‌ها مسدود شده بود با اتمام بارندگی بازگشایی شده‌است.

 

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۱۱۶۶ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان