//
کدخبر: ۴۴۹۴۴۲ //

قتل آتشین زن جوان در یافت‌آباد تهران / همسرش او را به قتل رساند+جزییات

مرد جوان در اقدامی هولناک با آتش افروزی همسرش را به قتل رساند.

 قتل آتشین زن جوان در یافت‌آباد تهران / همسرش او را به قتل رساند+جزییات
به گزارش فرتاک نیوز،

روز گذشته جمعه هجدهم اسفندماه، ماموران کلانتری 151 یافت آباد از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش سوختگی بیمارستان شهدای یافت آباد به اداره دهم پلیس آگاهی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد زن حدودا 37 ساله‌ای مواجه شدند که براثر سوختگی  با بنزین به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتوله به همراه پسر 8 ساله و شوهرش هفته قبل به این مرکز درمانی منتقل شده‌اند.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، پدر 40 ساله خانواده که اکنون در بیمارستان بستری و به موادمخدر اعتیاد دارد، به دلایل نامشخصی هنگامی که فرزندش در خانه بوده با همسر خود مشاجره لفظی پیدا کرده و در ابتدا به قصد قتل دست به آتش‌افروزی مرگبار زده و سپس جهت پایان دادن به زندگی خود اقدام به خودسوزی کرده است.

بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌داد، پسر 8 ساله در این حادثه آتش‌سوزی نیز هدف  سوختگی سطحی قرار گرفته و پس از چند روز اقدامات درمانی مرخص شده اما پدرش که در خانه دست به این جنایت هولناک زده است حال جسمی وخیمی دارد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان و صحنه جرم ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور قضایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و حال جسمی متهم در بیمارستان وخیم گزارش شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۹۴۴۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان