//
کدخبر: ۴۳۷۵۶۳ //

قتل شوهر زن جوان بخاطر ۵ میلیون تومان / قاتل در یک قدمی چوبه دار

مردی که به خاطر ۵ میلیون تومان یک راننده تاکسی را به قتل رسانده بود با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص و پرداخت دیه محکوم شد.

قتل شوهر زن جوان بخاطر 5 میلیون تومان / قاتل در یک قدمی چوبه دار
به گزارش فرتاک نیوز،

 پاییز سال ۱۴۰۰ زنی خبر ناپدید‌شدن همسرش را به پلیس اعلام کرد و گفت: شوهرم با تاکسی کار می‌کرد البته تاکسی مال خودش نبود، صاحب‌خودرو در کار ساخت و‌ساز بود و از شوهرم بابت اجاره تاکسی پول می‌گرفت اما از مدتی قبل بر سر 5 میلیون تومان با هم اختلاف پیدا کرده بودند.

به این‌ترتیب پلیس به سراغ صاحب‌تاکسی رفت و پس از تحقیق او را بازداشت کرد. مرد میانسال مدتی بعد به قتل اعتراف کرد و گفت: مقتول باید 5 میلیون تومان به من می‌داد اما زیر بار نمی‌رفت تا اینکه روز حادثه او را به باغم در شهریار دعوت کردم تا اختلاف حساب‌مان را حل کنیم. وقتی دوباره بحث پول به میان آمد عصبانی شد و باهم درگیر شدیم و من با ضربه‌های چاقو او را کشتم. بعد هم برای اینکه ردی از او باقی نگذارم ۴ لیتر بنزین روی جسدش ریختم و او را آتش زدم و درنهایت هم جسد سوخته‌اش را در انتهای باغ دفن کردم.

با اظهارات متهم، مأموران به باغ شهریار رفتند و جسد سوخته مقتول را بدون سر پیدا کردند. پس از تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه 10 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای این جلسه اولیای‌دم درخواست  قصاص  کردند اما متهم منکر قتل شد با این‌حال قضات باتوجه به اسناد و مدارک موجود او را به قصاص و پرداخت دیه به دلیل جنایت بر میت محکوم کردند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۳۷۵۶۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان