-
شناسه خبر 323302

دو مرد به مرد 80 ساله تهرانی اسیدپاشی کردند.

به گزارش فرتاک نیوز،

زن میانسال که به رابطه شوهر 80 ساله‌اش با زنی جوان مشکوک شده بود، وقتی با او  تماس گرفت تا بگوید از زندگی شوهرش بیرون برود، نمی‌دانست باعث دردسر بزرگی می‌شود.

اوایل شهریور امسال مرد ۸۰ ساله‌ای به پلیس رفت و از دو مرد جوان به اتهام اسیدپاشی شکایت کرد.

وی که از ناحیه دست و صورت مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود، گفت: چند روز قبل از خانه خارج شدم و در حال عبور از خیابان بودم که موتورسیکلتی با دو سرنشین راه را بر من سد کرد و یکی از موتورسواران مایعی را که داخل ظرف پلاستیکی بود روی صورتم ریخت و متواری شدند. با ریختن مایع دست و صورتم شروع به سوختن کرد و بلافاصله با کمک شاهدان و کسبه به بیمارستان منتقل شدم.

او ادامه داد: من از مرد جوانی به نام امید و دامادشان شکایت دارم. آنها یا خودشان به روی من اسید پاشیده‌اند یا اینکه دو نفر را اجیر کرده‌اند که این نقشه را اجرا کنند.  مدتی قبل برای درمان به یک مطب پزشک عمومی رفتم و خانم جوانی هم برای درمان به آنجا آمده بود.

پیرمرد شاکی گفت: در مدتی که منتظر رسیدن نوبت بودیم، شروع به صحبت با زن جوان کردم و او هم با من درد دل کرد و گفت همسرش بیکار است. به او گفتم آشنا زیاد دارم و شاید بتوانم برای شوهرش کاری پیدا کنم. شماره‌ام را به زن جوان دادم و مهناز چند بار با من تماس گرفت، اما یک بار که مهناز برای پیگیری کار شوهرش با من تماس گرفته بود، همسرم متوجه صحبت‌های ما شد و با ناراحتی شروع به داد و فریاد کرد.

پیرمرد شاکی ادامه داد: یک هفته‌ای از این ماجرا گذشت که مرد جوانی به نام سیروس با من تماس گرفت. او خودش را امید برادر مهناز معرفی کرد و در حالی که عصبانی بود، مدعی شد  همسرم با آنها تماس گرفته و از مهناز خواسته به ارتباطش با من پایان دهد. از شنیدن این حرف شوکه شدم و به او گفتم‌ همسرم اشتباه برداشت کرده و اصلاً ارتباطی بین من و خواهرش نیست و مهناز مثل دخترم است. چند روزی از این ماجرا گذشته بود که در خیابان به من اسیدپاشی شد.

راز اسیدپاشی به پیرمرد 80 ساله

با شکایت پیرمرد به دستور بازپرس محمدجواد شفیعی، تحقیقات در این خصوص آغاز شد. در نخستین گام کارآگاهان به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل اسیدپاشی پرداخته و مشخص شد دو مرد جوان در حالی که صورت‌ها و پلاک موتورشان را پوشانده بودند، اقدام به اسیدپاشی کردند.

در ادامه برادر و همسر مهناز به دادسرا احضار شدند. در تحقیقات، آنها منکر اسیدپاشی شدند. برادر مهناز گفت: اصلاً ما از این ماجرا خبر نداشتیم و زمانی که همسر شاکی با ما تماس گرفت، تازه متوجه شدیم. بعد هم از آنجا که همسر مهناز کار پیدا کرده بود، خواهرم دیگر با این پیرمرد تماس نگرفت.

با توجه به اظهارات دو مرد جوان، بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت، دستور تحقیقات درباره اظهارات دو مرد جوان و شناسایی عاملان اسیدپاشی را صادر کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار