-
شناسه خبر 305156

:خبرگزاری میزان اعلام کرده نتایج آزمایشات آزاده نامداری هنوز مشخص نشده است این درحالی است که خبرنگاران جنایی مطبوعات همزمان این خبر را تهیه و در رسانه هایشان انتشار داده اند.

به گزارش فرتاک نیوز،

سپس آورده است آزمایشات آسیب شناسی در حال انجام است و هنوز نتایج آن مشخص نشده است.

 این درحالی است که براساس آزمایشات سم شناسی خودکشی آزاده نامداری تایید شده است و خبرنگاران جنایی رسانه های رسمی ایران صبح امروز وقتی به دادسرای امورجنایی تهران مراجعه کرده اند از مسئولان مرتبط با این پرونده که مستقیما با پرونده در ارتباط هستند پیگیری کرده و نتایج سم شناسی و خودکشی را مصرف زیاد دارو را دریافت کرده اند!

در خبرگزاری میزان آمده است :در مورد آخرین وضعیت بررسی نتایج آزمایشات پزشکی قانونی فوت مرحومه آزاده نامداری کسب اطلاع کرد: پیرو اقدامات تخصصی صورت پذیرفته، آزمایشات آسیب شناسی در حال انجام است و هنوز نتایج آن مشخص نشده است.

رکنا: البته این اظهارات صحیح است چرا که آزمایشات آسیب شناسی همیشه بعد از مدت 6 تا 10 ماه اعلام می شود اما آزمایشات سم شناسی در کمتر از هفت روز اعلام می شود که طریقیت است و با توجه به محتویات پرونده و صحنه حادثه امروز در دادسرای امورجنایی تهران اعلام شد که آزاده نامداری بخاطر استفاده از دارو آن هم حدود 100 قرص که خودشان خریده اند خودکشی کرده اند.

خبرگزاری میزان: بر اساس این گزارش تعیین علت قطعی مرگ پس از روشن شدن نتایج تمامی آزمایشات و بر اساس نتایج آن و همچنین معاینات انجام شده و یافته‌های بررسی صحنه جرم انجام و نتیجه به اطلاع مقام محترم قضایی رسانده خواهد شد.

خبرگزاری میزان: این گزارش ضمن تکذیب برخی اخبار منتشره در مورد فوت آزاده نامداری می‌افزاید روند تخصصی تعیین علت فوت همچنان در حال انجام است و اعلام هر خبری در این خصوص صرفا از مجاری رسمی و قانونی صورت خواهد پذیرفت.

رکنا: مقام قضایی یکی از مجاری رسمی و قانونی به حساب می آید که طبق روند شفاف رییس محترم قوه قضاییه در ارتباط صمیمی مراجع قضایی با رسانه ها چنین ارتباط دوسویه ای بین مراجع قضایی با رسانه ها وجود دارد و بدون اجاره مقام رسمی و ذیصلاح خبری منتشر نمی شود در زمینه پرونده آزاده نامداری نیز رسانه های رسمی کشور با روابط تنگاتنگ و مناسبی که با  مراجع قضایی و رسمی دارند و رسانه ها خود را بازوی قوه قضاییه و پلیس می دانند از مقام رسمی در دادسرای امورجنایی تهران کسب خبر کرده اند و اینکه تصور شود خبرنگاران روزنامه های رسمی مکتوب و پایگاه های اطلاع رسانی همزمان خبر اشتباه از مرجع رسمی اخذ کرده باشند قابل تامل است چرا که خبرنگاران حوزه دادسرای جنایی همه سالهاست خبرنگار جنایی هستند و سابقه آنها از 10 تا 20 سال سابقه کاری تخصصی در زمینه اخبار جنایی است و هیچگاه همزمان خبر کدب تهیه و منتشر نمی کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار