-
شناسه خبر 300261

درگیری خانوادگی بین 2 برادر مشهدی رنگ جنایت تلخی به خود گرفت.

عصبانیت و درگیری خانوادگی در مشهد به قتل ختم شد.قرار نبود حرفی از چاقو به وسط بیاید. مرد جوان فکر می‌کرد با تشر زدن و به راه انداختن سروصدا برادر کوچکش را سرجایش می‌نشاند و از حجم اذیت‌های او علیه پدرش می‌کاهد.

اما ورق این جروبحث خانواد‌گی روی دیگر خود را نشان داد. پسر جوان که برای مقابله با برادر بزرگش گارد گرفته بود، نمی‌خواست جلوی او کوتاه بیاید، همین شد که دعوای 2برادر بالا گرفت و فاجعه‌بار شد.

به گزارش فرتاک نیوز،خون که ریخته شد همه آن سروصدا‌ها به یک‌باره فرو نشست و خانه پدری 2برادر در سکوتی مرگ‌بار فرو رفت. تا اورژانس برسد صدای ناله‌های پسرک جوان بود که گهگاهی سکوت این خانه را می‌شکست. شرمندگی از سروروی مرد چهل‌ویک‌ساله به همراه عرق سردی که بر پیشانی‌اش نشسته بود فرو می‌ریخت.

خودرو آمبولانس سر رسید و بلافاصله پسر کوچک خانواده که خون‌ریزی شدید داشت به بیمارستان مهرگان منتقل شد. ساعت یک بامداد روز پنجشنبه را نشان می‌داد که پسر بیست‌وپنج‌ساله در برابر فرشته مرگ تسلیم شد و نبضش از کار افتاد.

با اعلام فوت این فرد و نوع مرگ او، موضوع بلافاصله به پلیس گزارش شد و طولی نکشید که تیمی از عوامل انتظامی برای تهیه گزارش اولیه در بیمارستان مهرگان حاضر شدند. مأموران پس از تشکیل پرونده و با در نظر گرفتن گزارش اولیه کادر درمان بیمارستان با طرح فرضیه قتل موضوع را به بازپرس ویژه جنایی دادسرا اعلام کردند.

مرگ پسر 25 ساله در بیمارستان مشهد / پرونده برادرکشی روز میز قاضی

ساعت حوالی 2بامداد آخرین روز از ماه بهمن را نشان می‌داد که قاضی زرقانی به همراه تیمی از کاراگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی در محل حضور یافتند. در همان دقایق ابتدایی تحقیقات این پرونده دستور بازداشت متهم صادر شد و سپس جسد متوفی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانون انتقال یافت.

متهم به قتل که برادر بزرگ‌تر مقتول است در همان دقایق اولیه تحقیقات مجریان قانون به ارتکاب جرمش اعتراف کرد و آلت‌قتاله که یک قبضه چاقوی ضامن‌دار بود را در اختیار کاراگاهان پلیس قرار داد.

این مرد چهل‌ویک ساله که دچار تألم روحی شدید شده بود در جلسه بازجویی به دکتر زرقانی، بازپرس پرونده گفت: مقتول پدرم را اذیت می‌کرد و پدرم هم از این موضوع شکایت داشت. چهارشنبه‌شب خانه پدرم بودم که برادرم به خانه آمد. ابتدا در مورد پدرم با او حرف زدم که دعوایمان بالا گرفت. نمی‌دانم چه شد که ناگهان دست به چاقو شدم و در مقابل چشم پدر و مادرم یک ضربه به پایش زدم. خون از پای برادرم جاری شد عقب کشیدم و او هم روی زمین افتاد. موضوع را بلافاصله به اورژانس خبر دادم اما به دلیل خون‌ریزی شدید او جانش را از دست داد.

ظهر دیروز بازپرس ویژه رسیدگی به قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو مشهد در تشریح دیگر ابعاد این پرونده جنایی گفت: مقتول جوانی متولد 74 است که در پی درگیری با برادر بزرگ‌تر خود از ناحیه کشاله‌ران مورد اصابت ضربه شدید چاقو قرار گرفته و بعد از انتقال به بیمارستان، برخلاف دریافت خدمات پزشکی به دلیل خون‌ریزی شدید جان خود را از دست داده است.

دکتر حسن زرقانی بیان کرد: در تحقیقات اولیه متهم اصلی پرونده دستگیر و به جرمش اعتراف کرد. متهم در اظهارات خود مدعی شده که به دلیل دفاع از حق پدر سال‌خورده‌اش که مورد اذیت مقتول بوده دست به این جنایت زده است اما با این حال تحقیقات قضایی و پلیسی از این مرد جوان ادامه دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار