-
شناسه خبر 287341

جسد پسربچه ۴ساله بستان‌آبادی که از روز سه‌شنبه هفته گذشته به طرز مرموزی ربوده شده بود در گونی پیدا شد، تحقیقات پلیس برای کشف راز این جنایت آغاز شده است.

امیرعلی صبح سه‌شنبه گذشته از مقابل خانه‌شان در شهرستان بستان‌آباد آذربایجان شرقی ربوده شد. حدود ساعت ۱۰صبح بود که پسربچه ۴ساله به مقابل در حیاط خانه‌شان رفت تا منتظر بازگشت خواهرش از مغازه باشد.

به گزارش فرتاک نیوز،خواهر او که چند سالی از امیرعلی بزرگ‌تر است دقایقی قبل‌تر برای خرید به مغازه رفته بود و برادر کوچک‌تر که برای برگشتن او لحظه‌شماری می‌کرد، مقابل در حیاط در انتظار بازگشت او بود. حدود ۱۵دقیقه‌ای از این ماجرا گذشته بود که خواهر بزرگ‌تر به خانه برگشت اما خبری از امیرعلی نبود. در حیاط باز بود اما اثری از پسربچه ۴ساله نبود. مادرش وقتی متوجه غیبت پسرش شد سراسیمه به کوچه رفت و مسیر خانه تا مغازه و همچنین کوچه‌های اطراف را گشت اما هیچ ردی از پسرش نبود. رفته‌رفته همسایه‌ها نیز در جریان ماجرا قرار گرفتند و همگی شروع به جست‌وجو کردند اما کسی امیرعلی را ندیده بود.

ماجرا عجیب بود و پدر و مادر پسربچه ۴ساله پلیس را نیز در جریان قرار دادند و به این ترتیب جست‌وجوی گسترده برای پیدا کردن امیرعلی کلید خورد اما نه در بیمارستان‌ها، نه در خانه‌ همسایه‌ها و نه در خیابان‌ها اثری از او به‌دست نیامد.

جسدی در گونی

گم شدن پسربچه ۴ساله پلیس را در برابر فرضیه‌های مختلفی قرار داده بود. نخستین فرضیه گروگانگیری بود، اما بررسی وضعیت زندگی خانواده امیرعلی نشان می‌داد که آنها گزینه مناسبی برای گروگانگیری و اخاذی نیستند. پدر امیرعلی یک گچکار ساده بود و وضعیت زندگی‌شان عادی بود. از طرفی او می‌گفت که با کسی خصومت و دشمنی ندارد و از همه مهم‌تر هیچ تماسی از سوی آدم‌ربایان با این خانواده برقرار نشده بود و به همین دلیل فرضیه گروگانگیری رنگ باخت.

در این شرایط بررسی‌ها برای پیدا کردن پسربچه گمشده ادامه یافت تا اینکه بیشتر از ۵۰ساعت بعد، یعنی شامگاه پنجشنبه گذشته یکی از اهالی روستای ارجان در حوالی بستان‌آباد با پدر امیرعلی تماس گرفت و گفت که در نزدیکی این روستا جسد پسربچه‌ای پیدا شده است.

پدر امیرعلی می‌گوید: در روستای ارجان، رود کوچکی است که جسد پسرم در فاصله حدود ۱۰۰متری از رود و کنار جاده رها شده بود. آن شب چوپانی که در حال بازگرداندن گوسفندان به خانه بود در کنار جاده چشمش به یک گونی می‌افتد. وقتی نزدیک‌تر می‌شود و در گونی را باز می‌کند متوجه می‌شود که داخل آن جسد یک پسربچه است و ماجرا را به پلیس خبر می‌دهد. وقتی خبر به من رسید، همراه ماموران آگاهی به آنجا رفتم و جسد پسرم را شناسایی کردم.

دستگیری ۳مظنون

شکی وجود نداشت که جسد پیدا شده داخل گونی متعلق به امیرعلی است اما چه‌کسی و با چه انگیزه‌ای او را به قتل رسانده بود؟ در حالی که پلیس از دستگیری ۳مظنون در این پرونده خبر داده است، پدر امیرعلی می‌گوید: به من گفته‌اند که پسرم خفه شده و وقتی جسدش پیدا شد، کمتر از یک روز از مرگش می‌گذشت. یعنی احتمالا آدم‌ربایان ۲روز بعد از ربودنش او را به قتل رسانده بودند.

او ادامه می‌دهد: یکی از مظنونان دستگیرشده مردی است که یک روز قبل از ربوده شدن پسرم از زندان آزاد شده بود. او حدود ۲سال پیش به جرم فروش مواد مخدر دستگیر شده بود و از وقتی به زندان افتاده بود، فکر می‌کردند که ما آنها را لو داده‌ایم و قبلا هم تهدیدمان کرده بودند. روزی که پسرم گم شد، خانمی که از اقوام این مرد است به خانه ما آمده بود و با همسرم حرف می‌زد و پسرم هم مقابل در حیاط منتظر خواهرش بود که از مغازه برگردد.

این احتمال وجود دارد که این زن آمده بود که همسرم را سرگرم کند تا همدستش بتواند به راحتی امیرعلی را با خودش ببرد. او می‌گوید: من یک دختر و پسر داشتم که حالا تنها پسرم را از دست داده‌ام و از وقتی این اتفاق افتاده زندگی‌مان نابود شده و تنها خواسته‌ام مجازات عاملان این جنایت است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار