-
شناسه خبر 157583

یاداشتی از ایرج فریادیان؛ بعضی از مدیران بنیاد مسکن چه در اداره کل چه در شهرستان‌ها بدلیل خستگی ناشی از مدیریت طولانی در پست خود دچار بی‌انگیزگی وروز مرگی شده که تنها ضررش متوجه مردم می‌شود.

به گزارش فرتاک نیوز،

 مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام یکی از جوان  فعال و تلاشگرند هر چند در چند ماه گذشته این مسئولیت را  برعهده گرفتند علی‌رغم اینکه تاکنون موفق عملکرده است اما بایستی برای پیشرفت کار خود و تکمیل کارنامه درخشانش بیشتر از اشخاص با انگیزه و پر انرژی در بنیاد مسکن استان ایلام و سرپرست شهرستان‌ها استفاده نماید.

هر چه زودتر بایستی اصلاح و تغیراتی که منجر به چرخش مدیریتی و استفاده از نیروهایی جوان و کاردان می‌شود، انجام دهند.

از آنجائی که چندماهی از مدیریت مهندس محبی بر بنیاد مسکن می‌گذرد و فرصت لازم برای شناسائی مدیران کارآمد فراهم گردیده و همچنین درخواست بعضی از مدیران شهرستان‌ها برای جابه‌جایی که خود  ازخستگی و ماندگاری در یک منطقه  گلگی داشته‌ و هیچ علاقه و انگیزه‌ای برای ماندن در پست خود ندارند و اصرار بر جابه‌جائی دارند، ولی چرا  برای تغییرات این دست مدیران زیر مجموعه بنیاد مسکن اقداماتی انجام نگرفته است، جای سوال دارد؟

جناب مدیرکل بنیاد مسکن ایلام آیا اطلاع دارید که بعضی از مدیران آن اداره در شهرستان‌های تابع به صراحت اعلام داشته هیچ‌انگیزه برای ماندن در پست مدیریتی ندارند یعنی اینکه تمایلی به ادامه خدمت نداشته و وقت لازم برای انجام امورات مردم و برنامه‌ریزی برای آینده این پست وجود ندارند و ماندنشان دیگر جایز نیست.

 نتیجه این بی‌رغبتی یعنی بی‌توجهی به خواست ارباب‌رجوع، نداشتن برنامه و راکد ماندن هر گونه فعالیت روزانه اداره تحت امر این مدیر محترم که ضرر و زیانش نصیب مردم آن هم قشر ضعیف در شهرستان‌های سطح استان محروم ایلام می‌شود.

با این تفاسیر بالا برخی از مدیران هم که معمولاً پروازی‌ هستند با سابقه بیش از پنج سال در یک پست و مدیریتی که سال‌ها دور از خانواده و اقوام وابستگان و مرکز استان و حوزه مدیریت خود دور از خانواده‌شان زندگی می‌کنند آیا به نظر شما به عنوان یک شخص دلسوز مردم محروم ایلام جایز است که در این پست بماند؟ آیا انگیزه و توانی برای ادامه خدمت دارند؟ آیا ادامه خدمت این عزیزان در پست و مقامی دارند و ماندگاری این دست مدیران به صلاح آن ادره است؟  هرچند هر روز ماندنشان در پست مدیریتی باعث دلسردی مردم می‌شود به آن اداره  و از طرفی هم منجر هدر رفت زمان و ضرزیان در حوزه کاری و اداری می‌گردد.

حال باید با اتخاذ یک راهکار جدید و عملی که منجر به ایجاد انگیزه و طرحی نو با اصلاح امور و تغییراتی جدید در زیر مجموعه مدیریت بنیاد مسکن در سطح استان ایلام انجام گیرد تا اینکه هم خواست مردم محقق شود هم اینکه شاهد دستاوردهایی جدید وموفقیت‌آمیزی توسط بنیاد مسکن استان ایلام باشیم.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار
468