-
شناسه خبر 312170

یک فعال سیاسی گفت: اگر اصلاحات دلخوری‌هایش را از مهرعلی زاده کنار بگذارد می‌تواند یک تنه با یکسری حربه های تبلیغاتی در مناظرات درخششی داشته باشد.

به گزارش فرتاک نیوز،

ابراهیم نکو در گفت و گویی، در ارتباط با تر کیب کاندیداهای حاضر و با بیان این‌که «ای کاش می شد از همه جناح ها و سلیقه ها در این رقابت حضور داشتند» ادامه داد: در جبهه اصولگرایان یک دیدگاه اصلی وجود دارد؛ البته نقدهایی هم به هم دارند اما آن نقدی نیست که مورد پسند جامعه قرار گیرد. مردم آخر به این نتیجه می رسند همه این کاندیدها در یک مسیر حرکت می کنند. ممکن است گاهی آقای رضایی در حوزه اقتصاد و سیاست چالش هایی با آقای رئیسی داشته باشد اما به مرور می شود انتظار داشت آقایان زاکانی، جلیلی و قاضی زاده هاشمی در یک زمانی به نفع آقای رئیسی کنار  بکشند و ما در نزدیک روز رای گیری با آقایان رضایی و رئیسی رو به رو می شویم.

این فعال سیاسی افزود: با توجه به تجارب گذشته آقای رضایی حدس بر آن است که او نمی تواند با آقای رئیسی رقابت کند.

وی در همین راستا گفت: آقای همتی با توجه به عملکردش در حوزه بانکی و بازار سرمایه با چالش‌های جدی  رو به رو خواهد بود و حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

نکو  ادامه داد: آقای مهرعلی‌زاده هم اگر بتواند با چیدمان خاصی و به شرط حمایت اصلاح طلبان در مناظرات اول درخششی داشته باشد یقینا می تواند پدیده ای باشد. او یکی از مدیران پربار کشور است. اما نگرانی که وجود دارد این است که با توجه به این‌که معاون دولت اصلاحات بوده این جبهه مورد حمایت قرارش ندهد. در این صورت است که پدیده بودن ایشان زیر سوال می رود. اگر اصلاحات دلخوری هایش را از مهرعلی زاده کنار بگذارد می تواند یک تنه با یکسری حربه های تبلیغاتی درخششی داشته باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار