//
کدخبر: ۴۶۱۷۴۵ //

موتور بیت کوین روشن شد

اگر بیت‌کوین وارد کانال ۷۲ هزار دلار شود، این موضوع می‌تواند نخستین ارز دیجیتال جهان را آماده محک زدن سطح ۷۵ هزار دلار کند.

موتور بیت کوین روشن شد
به گزارش فرتاک نیوز،

یکی از کارشناسان به نام «ویلی وو» اعلام کرده عبور بیت‌کوین از سطح ۷۲ هزار دلار می‌تواند موجی از بسته شدن پوزیشن‌های شورت را در میان سرمایه‌گذاران به راه بیندازد؛ موضوعی که می‌تواند شرایط را برای بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان در جهت عبور از بالاترین سطح قیمتی تاریخ خود فراهم کند.

ویلی وو طی امروز چهارشنبه (۱۶ خرداد) در شبکه اجتماعی ایکس به ۱/۱ میلیون دنبال‌کننده خود اعلام کرد: «ورود به سطح ۷۲ هزار دلار یک واکنش زنجیره‌ای برای بستن پوزیشن‌های شورت را به همراه خواهد داشت. در صورت بالا رفتن قیمت بیت‌‎کوین تا سطح ۷۵ هزار دلار و ثبت یک رکورد قیمتی جدید، ۱/۵ میلیارد دلار پوزیشین شورت آماده بسته شدن هستند.»

قیمت بیت‌کوین در نمودار هفتگی با رشد ۴/۸ درصدی همراه شده و این ارز دیجیتال اکنون با مقاومت قابل توجه در دو سطح ۷۱ هزار و ۵۰۰ دلار و ۷۲ هزار دلار مواجه است.

قیمت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از ۱۷ اردیبهشت تاکنون بیش از ۱۲/۵ درصد رشد کرده که نشان‌دهنده پایان منطقه خطر پَساهاوینگ است.

تازه‌ترین قیمت بیت‌کوین و اتریوم

بر اساس داده‌های سایت اینوستینگ، قیمت بیت‌کوین در روز چهارشنبه (۱۶ خرداد) از ۷۰ هزار و ۳۹۷ دلار تا ۷۱ هزار و ۷۴۴ دلار نوسان داشته است. این رمزارز در ساعت ۲۲:۵۵ به وقت ایران، ۷۰ هزار و ۹۹۳ دلار معامله شده است. تغییر قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود ۲۷۰ دلار افزایش یافته است.

ارزش معاملات بزرگ‌ترین ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳/۴۰ میلیارد دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته قبل، حدود ۵ درصد افزایش یافته است.

همچنین قیمت اتریوم در همین روز از ۳ هزار و ۷۷۸ دلار تا ۳ هزار و ۸۶۸ دلار نوسان داشته است. این رمزارز در ساعت ۲۲:۵۵ به وقت ایران، ۳ هزار و ۸۴۳ دلار معامله شده است. تغییر قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن ۳۰ دلار بیشتر شده است.

ارزش معاملات دومین ارز دیجیتال جهان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴/۸۰ میلیارد دلار بوده و ارزش آن نسبت به یک هفته قبل، حدود ۲ درصد افزایش یافته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۷۴۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان