//
کدخبر: ۴۵۷۷۵۶ //

بیشترین افت قیمت در روز کاهشی به کدام خودرو رسید؟ + جدول

بررسی بازار خودرو نشان می‌دهد امروز پرطرفدارهای داخلی روند آرامی را پشت سرگذاشتند. اکثر پرطرفدارهای داخلی روز باثبات، البته کمی کاهشی داشتند.

بیشترین افت قیمت در روز کاهشی به کدام خودرو رسید؟ + جدول
به گزارش فرتاک نیوز،

نشان می‌دهد «کوییک دنده‌ای S» تنها خودرویی است که امروز افت قیمت ملموسی را تجربه کرد و اکثر پرطرفدارها با ثبات قیمت روبرو بودند.

فعالان بازار معتقدند کاهش نرخ دلار در دو روز گذشته، عاملی برای افت قیمت در این بازار بوده است، از سوی دیگر معامله‌گران بازار به این نکته اشاره می‌کنند که بازار خودرو در حال حاضر در رکود به سر می‌برد و تقاضا برای خرید خودرو به دلیل نزدیک شدن به فصل تابستان کاهش یافته است.

بررسی بازار نشان می‌دهد امروز «کوییک دنده‌ایS» با افت 9 میلیونی در بازار قیمت گذاری شد و بیشترین کاهش قیمت را در میان محصولات ایران‌خودرو و سایپا تجربه کرد و «شاهینG» هم افتی 5 میلیونی داشت. از سوی دیگر امروز «کوییک دنده‌ایR» و «پژو پارس LX» با رشد اندک در بازار قیمت‌گذاری شدند.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» یک میلیارد و 50 میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو207 پانوراما اتوماتیک» هم بدون تغیی  در بازار 910 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 690 میلیون تومانی شد و نسبت به روز گذشته بدون تغییر بود. از سوی دیگر در میان ایران خودرویی‌ها «تارا V2 اتومات» امروز 987 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افتی 3 میلیونی داشت و «رانا پلاس» هم 638 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و افت 2 میلیونی را ثبت کرد. از سوی دیگر در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» تنها خودرویی بود که رشد قیمت داشت و در بازار با افزایش 5 میلیونی 855 میلیون قیمت گذاری شد.

ایراااان 19

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 755 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی 5 میلیونی داشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 460 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشد یک میلیون تومانی را ثبت کرد و «کوییک دنده‌ایS» هم با افت 9 میلیونی در بازار 434 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 447 میلیون تومان قیمت‌ خورد و بدون تغییر ماند و «اطلس» خودرو جدید سایپا هم در بازار امروز 585 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

ایران 19

 
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۷۷۵۶ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان