-
شناسه خبر 243543

استانداری خوزستان فهرست نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان به تفکیک حوزه‌های انتخابیه را اعلام کرد.

به گزارش فرتاک نیوز،

 به نقل از استانداری خوزستان، اسامی قطعی و نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده در ۱۴ حوزه انتخابیه خوزستان به شرح ذیل اعلام می شود:

حوزه انتخابیه اهوازف کارون باوی و حمیدیه:

۱- معصومه ابراهیمی

۲- سید مرتضی احمدی تبار

۳- عنایت اله اسفندیاری نژاد

۴- عبداله الهائی

۵- هوشنگ امیرخانی دهکردی

۶- علی اهوازی خلف زاده

۷- غلامرضا بابادی

۸- قدیر براتی

۹- محسن براتیان

۱۰- خیریه بروایه

۱۱- داریوش بهپور

۱۲- علیرضا بهرام نژاد

۱۳- رضا بهمنش

۱۴- سلطانعلی بهمنی

۱۵- عباس بیژن پور

۱۶- سعید جعفری

۱۷- حمید جنت مکان

۱۸- شبیب جویجری

۱۹- نرگس چرخ آبی

۲۰- جمال چولان زاده

۲۱- خالد چهارلنگ

۲۲- مصطفی حامدنژاد

۲۳- عبدالعلی حدادیان نژاد یوسفی

۲۴- علی حزباوی

۲۵- منصور حزباوی

۲۶- سید امیرمحمد حسین زاده

۲۷- مژگان حسینی

۲۸- سید کریم حسینی

۲۹- سید احمد حسینی فر

۳۰- محمد حقی نیا

۳۱- قاسم حلفی

۳۲- روح الله خادمی

۳۳- جاسم خلیف زاده

۳۴- عدنان خنجری

۳۵- کاظم دشت بزرگی

۳۶- جلال الدین دهقان

۳۷- محمد رجبی

۳۸- غلامعلی رضائی

۳۹- رستم رضائی میرقاید

۴۰- امیرحسین زندی دره غریبی

۴۱- محمدرضا زهیری مینابی

۴۲- کیوان ساعدی

۴۳- احمد سراج

۴۴- محمدتقی سراجیان

۴۵- قربانعلی سعادت نیا

۴۶- سامی سعدی

۴۷- جبار سعیداوی

۴۸- پیام سلطانی

۴۹- حسن سلیمانی

۵۰- رسول سواری

۵۱- ناصر سودانی

۵۲- سیاوش سیاح

۵۳- محمدامین سیاحی

۵۴- رضا سیاحی

۵۵- علی سیدی

۵۶- رسول شابثی

۵۷- یاور شاه ولی کوه شوری

۵۸- محمد شهیدزاده

۵۹- حسین شیخ زاده تکابی

۶۰- عبدالکاظم صنیعی

۶۱- سید فخرالدین طاهرزاده موسویان

۶۲- سید سجاد طباطبائی

۶۳- سید تاج الدین طباطبائی

۶۴- عزیز ظاهری عبده وند

۶۵- مسعود عالمی نیسی

۶۶- مجید عباس زاده

۶۷- علی عرب زاده

۶۸- رامی علاسوند مقدم

۶۹- محمدجواد غبیشاوی

۷۰- عبدالجلیل فردوس پناه

۷۱- محمود فلاح نیا

۷۲- سید رضا فلاحی مقدم

۷۳- مسعود قاطع

۷۴- عبدالامیر قمری

۷۵- حسن کریم نیا

۷۶- عبدالحسین کلانتری پور

۷۷- رضا کلاه کج

۷۸- حسین کمائی

۷۹- رضا لطفی نژاد

۸۰- بهمن لطیفی

۸۱- عبدالکریم لویمی

۸۲- محمد مال گرد

۸۳- علی اکبر محقق

۸۴- ایمان محمدی

۸۵- رشید محمدی

۸۶- احمد مختاربند

۸۷- محمد مدرسی نیکو

۸۸- سید هاشم مروج

۸۹- علی اکبر مشهدی زاده

۹۰- جعفر مطیعی

۹۱- محسن معینی کربکندی

۹۲- محمد ممبینی

۹۳- رضا ممبینی

۹۴- حبیب اله ممبینی

۹۵- آروین منجزی

۹۶- زهرا موسوی

۹۷- سید ناصر مهداوی

۹۸- احمد مهدی پور

۹۹- قاسم میاح

۱۰۰-سید رضا میرزاده

۱۰۱-محمد مینائی فر

۱۰۲-محسن نجفی

۱۰۳-جمشید نقاش دزفولی

۱۰۴-مجید نواصر

۱۰۵-حمید نواصر

۱۰۶-محمد نوری ممبینی

۱۰۷-سید مطلب هاشمی

۱۰۸-اکبر یاوری

۱۰۹-عبدالجبار یکتا

۱۱۰-مجتبی یوسفی

۱۱۱-همایون یوسفی

 

حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه، هندیجان و جولکی:

۱. عبدالمهدی البوصوف

۲. عبدالحسن البوعبادی

۳. ابوالفضل آتش بهار

۴. حبیب آقاجری

۵. فرهاد بابلی

۶. شیرین بهرامی

۷. سید محمدحسین حسنی

۸. امیر حیات مقدم

۹. عبدالسید شریفات

۱۰. محمدعلی شریفی پور

۱۱. مسلم شیخی

۱۲. جمال صالح زاده

۱۳. مرتضی عبادی

۱۴. عبدالمحسن فدعمی

۱۵. حبیب قاسمی

۱۶. صالح مختاری فر

 

حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری:

۱-مسعود اکبری

۲-مهدی امانت بهبهانی

۳-علی آقاجری

۴-حمید برازش

۵-محسن پرهیزگار

۶-اسلام پورملک

۷-نصراله پیدایش

۸-سید اکبر تیموری منفرد

۹-عبداله حسین پور

۱۰-سید مهدی خرمیان

۱۱-فتح اله خلیلی

۱۲-عزیزالله سالاری

۱۳-افضل طیبی

۱۴-سعید طیبی

۱۵-طاهره طیبی

۱۶-فریدون قنواتی

۱۷-کبری قنواتی پور

۱۸-حبیب الله کشت زر

۱۹-محمدطلا مظلومی آبزرگه

۲۰-هدایت اله نحوی

۲۱-حمید هوشمندی

 

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر:

۱- میثم احمدی نسب

۲- غلامرضا آلبوغبیش مکسری

۳- احمد بنی خالد

۴- محمد بهوند

۵- عبدالکریم جعفری

۶- عباس جهانن تاب نژاد

۷- امیرحسین چامیان

۸- عزت اله حاجی زاده

۹- امید حسین زاده

۱۰- احمد حمید

۱۱- ابراهیم حمید

۱۲- عباس خالدی

۱۳- مسعود شیرالی

۱۴- غلامرضا طاهری

۱۵- سید عمادالدین طباطبائی

۱۶- فرشید کلاه کج

۱۷- ابراهیم مالکی

۱۸- ابراهیم متینیان

۱۹- اقبال محمدیان

۲۰- حسین ملائی نژاد

۲۱- علی موسوی

۲۲- سید علی موسویان مطلق

۲۳- حفیظ اله میرزائی

 

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک:

۱-قاسم احمدی

۲-البرزبهمنی

۳-حجت الله درویش پور

۴-فرشاد ابراهیم پور

۵-سیدمراد حسینی

۶-هدایت الله خادمی

۷-عبدالله ایزدپناه

۸-هوشنگ احمدی سرصحرا

۹-رامین دانشور

۱۰-محمد سبزعلی زاده

۱۱-یوسف محمودی

۱۲-سید یعقوب طباطبایی

۱۳-عبدالرحمن لیموچی

۱۴-حسین قنبریان

۱۵-سلطانعلی سعیدی

۱۶-فرامرز سعید

۱۷-حمید کیانیان

۱۸-ولی الله موسوی صالحی

۱۹-ایرج کیانی هفت لنگ

۲۰-محمد باقر خواجوی

۲۱-مهدی مال ویرانی

۲۲-عباس پورسعید

۲۳-فرزین محمودی

۲۴-سعید لجم اورک

۲۵-علی باقری پلمی

۲۶-علی مرادی هزاروند

۲۷-احسان کیانی رئوف

۲۸-محمد احمدی

۲۹-جبار صادقی

۳۰-رحیم موسوی

۳۱-ابولقاسم تامرادی

۳۲-قاسم توسلی

۳۳-مهدی مرادی راد

۳۴-ابوالحسن الماسی

۳۵-پرویز حسینی

۳۶-فرزاد بویری

۳۷-ایوب شاهپری

۳۸-سعید حاجتی بردمیلی

۳۹-سید علیرضا طباطبایی

 

حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه:

۱- سید علی پورهاشمی

۲- حسن جرفی

۳- ستار جلالی

۴- حسن حردانی

۵- کیوان حمادی پور

۶- خلف حیاوی

۷- مجید داغری

۸- مرتضی راضی جلالی

۹- همایون رواجی اصل

۱۰- قاسم ساعدی

۱۱- جلیل ساکی

۱۲- فرید سبهانی

۱۳- فرید سلیمانی فر

۱۴- عیسی سیلاوی

۱۵- جاسم صاکی

۱۶- عبداله طرفی سعیداوی

۱۷- سلوا عبیات

۱۸- صادق فلاحی مجد

۱۹- رحیم مرمضی اصل

۲۰- سعیده منصوری خوزستانی

۲۱- سید احمد موسوی

۲۲- محمدحسین مهدویان

حوزه انتخابیه شوش:

۱- ثریا ال کثیر

۲- بیژن چگنی

۳- ناصر چنانی

۴- ابراهیم سرخه

۵- موسی سواحلی چنانی

۶- محمد کعب عمیر

۷ -هدیه مسحنه

۸- سید مرتضی موتورچی

۹- سید عباس موسوی امین

۱۰- سید حسن نجاتی زاده

۱۱- سید راضی نوری

 

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند:

مرضیه اسدی
صادق انصاری
علی بنی‌عگبه
اسماعیل تقی‌پور بیرگانی
پرویز جعفری خالص
رمضان حسینی‌پناه
سید مهدی حسینی
بهروز حسین‌زاده
محمد ذوالفقاری
سید محمد سادات‌ابراهیمی
فاطمه سعدی
مهین سعدی آل‌کثیر
منصور سلیمانی‌راد
سهراب گیلانی
نادر محمد‌شوشتری
ایرج منجزی
عباس نوری
مسلم همتیان
مرتضی یزدان‌پناه

 

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل:

۱- رستم اشرف پوربیرگانی

۲- غلامحسین بابادی

۳- محمدابراهیم پیرعباسی

۴- محمود توژی

۵- رضا جلیلی سه بردان

۶- سلطانمراد جمال پور

۷- اسماعیل جوکار

۸- مالک خدادادی ارپناه

۹- غلام خسروی حاجی وند

۱۰- اکرم رجبی

۱۱- حسن رئیسی

۱۲- مهدی سراج الدین میرقائد

۱۳- علی عسگر ظاهری عبده وند

۱۴- حامد عبداللهی ارپنائی

۱۵- مرضیه محبی نورالدین وند

۱۶- نبی اله نری میسا

۱۷- علیرضا ورناصری قندعلی

۱۸- صفی اله هزاریان

۱۹- صادق یزدی

 

حوزه انتخابیه اندیمشک:

۱ علی زمانی
۲ مسعودرضا ماکنالی
۳ احمد الماسی نیا
۴ محسن کرمی گیلاوند
۵ افشین قاسمیان
۶ کرامت میری
۷ یوسف حسینی طریفی
۸ داریوش میردورقی
۹ سیدجواد هاشم زاده
۱۰ ماشاءاله پاپی
۱۱ فیروز میردریکوند
۱۲ محمدجواد حسینی منش
۱۳ سیدمحسن علی
۱۴ آزاده جعفرزاده حریسی
۱۵ شهلا سهرابی صمیره
۱۶ مراد قنبری همایکوه
۱۷ عزت اله فاضلی کیا
۱۸ فریدون حسنوند
۱۹ عباس کرمی
۲۰ محبوبه مرادپور
۲۱ مهدی باقری مجد
۲۲ عباس مرادی نژاد
۲۳ محمد قاسم کریمی

 

حوزه انتخابیه شادگان:

۱ – لیلا البوخنفر
۲- سید عبدالحسین البوشوکه
۳- حسین پور مقدم
۴- ناصر خالدی فرد
۵- هاشم سباتی
۶- نهال شاوردی
۷- عباس عبیداوی
۸- عبدالکریم کعبی اصل
۹- ماجد کنعانی زاده
۱۰- هدی مقدم
۱۱- حمزه مناحی زاده
۱۲- مجید ناصری نژاد

حوزه انتخابیه آبادان:

۱. سید عبدالرحمان احمدنژاد

۲. مرضیه ارجمند

۳. فرهاد اولاد عسکری

۴. علی بهارستانی

۵. مسعود پورفرد

۶. محمدعلی جابری زاده

۷. ستار جادری

۸. میلاد جانقربان لاریچه

۹. سید عبدالصالح جلویانی

۱۰. عبدالله حمیدی

۱۱. غلامعلی دستوری رزاز

۱۲. محمدابراهیم زبیدی

۱۳. یوسف ستاره ناصری

۱۴. صادق صمیمی فر

۱۵. قاسمعلی فلاحیان

۱۶. رسول کشتکار

۱۷. صادق کمائی

۱۸. علی محسن زاده

۱۹. سید مجتبی محفوظی

۲۰. جلیل مختار

۲۱. سید محمد مولوی

۲۲. محمود یاوراحمدی

 

حوزه انتخابیه خرمشهر:

۱. سید لفته احمد نژاد
۲. سید عباس بحرالعلوم
۳. کاظم بهردینی
۴. امین بیگی هرچگانی
۵. علی ثمره بچاری
۶. نادر حمودی
۷. علی خانی
۸. محمد خیاط زاده
۹. رضا صفایی منفرد
۱۰. محمدرضا طاهرنژاد
۱۱. صادق ظهیری
۱۲. جبار عبودزاده
۱۳. سید منصور فاخری
۱۴. کفاح مسعودی
۱۵. حسن منیعات
۱۶. حسین موتورچی
۱۷. جعفر نیک نظر

حوزه انتخابیه دزفول:

۱- احسان ابرهام

۲- امیر احسانیان

۳- روح اله افرازاده

۴- فریدون امیدی

۵- سید احمد آوائی

۶- عباس پاپی زاده بالنگان

۷- امین پوریوسفی

۸- مهدی پیرنیا

۹- محمود تدین نژاد

۱۰- محسن حاجی وند

۱۱- حمیدرضا خادم

۱۲- روح اله دوائی

۱۳- جهانبخش رشیدی

۱۴- عزیزاله رمضانی

۱۵- محسن ریاضی

۱۶- امین سفید

۱۷- عبدالحسین شاه حسین نجف آبادی

۱۸- عبدالکریم صادق دوست

۱۹- عباس صفائی مهر

۲۰- مسعود صلواتی زاده

۲۱- محمد داود طالب زاده

۲۲- محمد عظیمی مهر

۲۳- محمدعلی قاسمی

۲۴- علیرضا قاسمی نژاد

۲۵- نرگس قلاوند

۲۶- سید محمد کاظمینی

۲۷- علی کلان پور

۲۸- عزیزاله گل بهاری

۲۹- محمدحسین مکارم مسجدی

۳۰- غلامعلی مهرابی پور

۳۱- حسن نبوتی

۳۲- حیات اله نصیری

۳۳- ابوالفضل نیک مند

۳۴- محمود وفائی

۳۵- عبدالحسن همتی مقدم

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار