//
کدخبر: ۴۶۱۷۱۷ //

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علامه

اسامی دعوت‌شدگان مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه علامه‌طباطبائی سال تحصیلی ۱۴۰۴_۱۴۰۳ منتشر شد.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علامه
به گزارش فرتاک نیوز،

دفتر گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه علامه‌طباطبائی بر اساس آیین‌نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری»، پس از ارزیابی متقاضیان واجد شرایط، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه مقطع دکتری بدون آزمون (سهمیه استعداد درخشان) برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ در رشته‌های مشخص شده را اعلام کرد.

مصاحبه معرفی‌شدگان در سهمیه استعداد درخشان همزمان با مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری سال ۱۴۰۴-۱۴۰۳ به صورت حضوری و در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۷ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

روز و ساعت مصاحبه در کارت مصاحبه داوطلب قید شده است. داوطلبان می‌توانند کارت مصاحبه را از عصر روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ از طریق پایگاه آزمون دانشگاه به نشانی azmoon.atu.ac.ir (بخش استعداد درخشان- بخش دریافت کارت مصاحبه) دریافت کنند.

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد معتبر و مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت از یکی از دانشگاه‌های دولتی داخل کشور، کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و مصاحبه، انتشار حداقل یک مقاله علمی پژوهشی چاپ شده یا دارای گواهی پذیرش چاپ مستخرج از پایان‌نامه، داشتن میانگین کل ۱۶ و یا بالاتر در مقطع کارشناسی و معدل ۱۷ در تمامی رشته‌ها، از جمله شرایط پذیرش در رشته‌های بدون آزمون دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبایی عنوان شده بود.

دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی، کلیه دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، دولتی غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و همچنین دانش‌آموختگان دوره‌های مجازی، نیمه حضوری، بین‌الملل، پردیس بین‌الملل و پردیس خودگردان، مجاز به ورود بدون آزمون به دوره دکتری این دانشگاه نیستند؛ بنابراین در صورت شرکت از فرایند پذیرش حذف خواهند شد.

اولویت ادامه تحصیل دانشجو در همان رشته تحصیلی مرتبط در دوره کارشناسی ارشد است. بدیهی است در صورت عدم تطابق رشته کارشناسی ارشد با رشته مورد تقاضا، متقاضی از فرایند پذیرش حذف خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۷۱۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد