//
کدخبر: ۴۵۸۳۳۲ //

ضرورت تبدیل دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل

سرپرست دانشگاه فرهنگیان لرستان با اشاره به ضرورت استقلال دانشگاه فرهنگیان گفت: تحقق این مهم نیز نیازمند حمایت وزارت علوم و آموزش و پرورش است.

ضرورت تبدیل دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل
به گزارش فرتاک نیوز،

احمد حقی ۲۳ اردیبهشت در نشست هم اندیشی و دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان با گرامیداشت دهه کرامت، اظهار کرد: مخاطبان دانشگاه فرهنگیان معلمان آینده هستند که در نتیجه آن اهمیت آن دانشگاه را برای تربیت نیروی انسانی کشور دوچندان می‌کند.،

وی با بیان این که راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان نقطه عطف تاریخی در آموزش و پرورش است تصریح کرد: این دانشگاه با رویکرد تامین نیروی انسانی متخصص و توانمند برای آموزش و پرورش راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این دانشگاه برای پر کردن بخشی از خلاء آموزشی و بهتر شدن روند تعلیم و تربیت تاسیس شده است، خاطرنشان کرد: هدف ما در دانشگاه فرهنگیان تربیت نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش است.

حقی در ادامه با اشاره به اهمیت حمایت نمایندگان مجلس از این دانشگاه، بیان کرد: ارائه برنامه‌ها و طرح‌ها برای دور دوم سفر ریاست جمهوری از دیگر برنامه‌های دانشگاه فرهنگیان استان لرستان در راستای ارتقای این واحد دانشگاهی است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان لرستان افزود: ایجاد کارگروه‌های عمرانی برای طرح‌ها و پروژه‌های دانشگاه فرهنگیان با همکاری نوسازی مدارس، پیگیری مطالبات همکاران اداری و آموزشی و تاکید بر تشکیل هیئت امناء دانشگاه فرهنگیان با همکاری استانداری لرستان از دیگر برنامه های دانشگاه فرهنگیان است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۸۳۳۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان