//
کدخبر: ۴۴۹۵۵۵ //

کلید و دفترچه سوالات ۳ آزمون استخدامی منتشر خواهد شد؟

آزمون استخدامی آموزگاری ویژه متقاضیان آموزش و پرورش روز گذشته برگزار شد و طبق آنچه روابط عمومی سازمان سنجش به اقتصادنیوز گفت؛ دفترچه سوالات و کید این آزمون ها منتشر نخواهد شد.

کلید و دفترچه سوالات 3 آزمون استخدامی منتشر خواهد شد؟
به گزارش فرتاک نیوز،

روز گذشته جمعه 18 اسفندماه سه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی، انتخاب دفتریاری دفتر اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مرکز وکلای قوه قضاییه بود.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گویی اعلام کرد که کلید و دفترچه سوالات هیچ کدام از این سه آزمون منتشر نمی شود.

در ادامه مروری بر این آزمون ها می کنیم.

«آزمون استخدامی» ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی برای جذب ۲۸ هزار معلم، فردا ۱۸ اسفند برگزار می‌شود.

آزمون استخدامی آموزگار

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۳ صبح روز جمعه ۱۸ اسفند ماه جاری با حضور 630 هزار داوطلب برگزار شد.

«آزمون استخدامی» ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی برای جذب ۲۸ هزار معلم، فردا ۱۸ اسفند برگزار می‌شود.

در این زمینه مصطفی پردلی، معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش از مشارکت بیش از ۸۲ درصدی بانوان خبر داد و اعلام کرد که نتیجه اولیه آزمون آموزگاری 40 روز دیگر و بعد از اتمام تعطیلات سال نو اعلام می شود.

همچنین عبدالرسول پورعباس، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در جریان بازدید از این آزمون گفته بود: این آزمون یکی از بزرگترین آزمون‌هایی بود که در سراسر کشور برگزار شد و اولین آزمونی است که بالاترین داوطلب شرکت کننده زن یعنی ۸۲ درصد را در برمی گیرد و ۱۸ درصد داوطلبان مرد هستند.

* آزمون وکالت قوه قضائیه

نوبت دوم آزمون وکالت قوه قضائیه در سال ۱۴۰۲ بعدازظهر روز گذشته جمعه 18 اسفندماه برگزار شد.

 آزمون استخدامی دفتریاری دفتر اسناد رسمی

آزمون انتخاب دفتریاری دفتر اسناد رسمی ـ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال ۱۴۰۲ عصر روز گذشته 18 اسفندماه در شهر تهران برگزار شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۹۵۵۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان