-
شناسه خبر 306127

کروکودیل عنوان مخدر جدیدی است که بنا برگزارش‌های غیررسمی وارد بازار مصرف کشور شده است هرچند مقامات رسمی هنوز بطور قطعی این موضوع را تایید یا رد نمی‌کنند.

به گزارش فرتاک نیوز،

دسومرفین از مشتقات ماده مخدر هروئین است که تاثیرات تسکین وآرام بخشی بسیار سریع وقدرتمندی دارد،این ماده‌مخدر در سال 1932کشف شد وقدرت آن 8تا10برابر قدرت مرفین است.

یکی از دلایلی که این ماده مخدر درحال گسترش سریع دربسیاری از نقاط جهان است سادگی ساختن آن ودسترسی افرادکم در آمد به آن است.

کروکودیل ازجهات بسیاری شبیه به هروئین است اما ماندگاری کمتری دارددرحالی که تاثیرات استعمال هروئین 4تا8ساعت پایداری است تاثیرات کروکودیل بیش ازیک ساعت ونیم به طول نمی انجامد.

اماچیزی که کروکودیل راتا این حد ترسناک کرده است آسیب‌های بسیار خطرناکی است که به بدن استعمال کننده وارد می کند .آسیب هایی مانند تخریب بافت های بدن ، ایجاد زخم‌های عمیق ،قانقاریا ودرنهایت فاسد شدن بدن،اغلب اوقات وقتی که فرد نتواند رگ را به خوبی پیدا کند، پوست منطقه تزریق خیلی زود شروع به تخریب شدن و گندیدن خواهد نمود و چیزی جز استخوان باقی نخواهد ماند.

افرادی که مدت زیادی ازاین ماده مخدر کشنده استفاده کنند اعضای بدن خود را از دست می دهند. در رابطه با سن این افراد گفته می‌شود استعمال کنندگان کوروکودیل کم تراز دو سال عمرخواهند کرد.

نام کروکودیل را روسی‌ها به این دلیل برای این ماده‌‎مخدر انتخاب کردند که مصرف آن باعث می‌شود پوست بدن به رنگ سبز درآید وپس ازمدتی گوشت بدن بطور کامل پوسیده شود وازبین برود.

این ماده مخدرکشنده وخطرناک که برای اولین بار درکشورهای حوزه سیبری وروسیه ساخته شده کروکودیل نام دارد.

براساس تحقیقات بعمل آمده کروکودیل به خاطر تاثیراتی که روی بدن مصرف کننده می گذارد خطرناک ترین وبه قولی وحشتناکترین موادمخدری است که تاکنون در جهان شناخته شده است.

تاثیرات روی پوست:

1-بافت مصرف کننده راتخریب می کند رنگ پوست راسبزوناهموار می‌کند چیزی مثل حیوان کروکودیل.

2- بعد ازمدتی مصرف زخم ها ودمل‌های چرکین روی پوست ایجاد می شود.

3-گام بعدی قانقاریاو قطع اعضای بدن.

4-ترکیبات سمی موجود درکروکودیل مانند متامفتامین استخوان فک ودندانها را از بین می برد.

تاثیرات روی مغز:

کروکودیل تاثیرات مخربی روی مغز داشته وباعث تخریب آن می‌شود همچنین فردمعتاد به خطرناک‌ترین ماده‌مخدر جهان راه رفتن وصحبت کردن رانیز ازدست می دهد.

کروکودیل رانمی توان ترک کرد:

افراد معتاد به هروئین این شانس رادارند تابتواند اعتیادخود راترک کنند اما کروکودیل بحث دیگری دارد.

دسومرفین تمام قربانیان خود رامی‌کشد آن هم خیلی سریع زیرافرد آلوده زمانی برای ترکی نداردیک فرد معتاد به هروئین شاید 6تا7سال زنده بماند اما کروکودیل فرد رادرکمتر از دوسال می کشد.

تهیه و تنظیم : سرهنگ فریبرزحیدریان - کارشناس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار