//
کدخبر: ۴۶۳۹۵۲ //
نکات خانه داری

هزینه های خونه ت رو کم کن| نکات مهم تعمیر لوازم خونه!

تعمیر لوازم خانگی در منزل به جای تماس با یک تکنسین به صرفه تر است، با این کار هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی می کنید.با ما همراه شوید.

هزینه های خونه ت رو کم کن| نکات مهم تعمیر لوازم خونه!
به گزارش فرتاک نیوز،

 اگر می خواهید مشکلات تعمیر لوازم خانگی را خودتان حل کنید، این نکات به شما کمک خواهد کرد. مثل همیشه اول ایمنی را رعایت کنید. لباس محافظ بپوشید و به یاد داشته باشید که قبل از شروع هر کاری روی هر وسیله ای آن را از برق بکشید.

تعمیر ماشین لباس شویی در منزل

دانستن نحوه تعمیر لوازم خانگی در منزل می تواند به شما کمک زیادی کند. اگر دوست دارید درباره تعمیر ماشین لباس شویی در منزل اطلاعاتی کسب کنید در ادامه همراه ما باشید.

در مورد تعمیر لباس شویی چند راه حل آسان وجود دارد. صدای تق تق یا صدای کلیک مداوم ممکن است به این معنی باشد که یک دکمه یا شیء فیزیکی در سطل های خشک کن یا دریچه های هواکش گیر کرده است. همچنین باید حجم کافی لباس در خشک کن قرار دهید، قرار دادن حجک کمتر یا بیشتر لباس ممکن است باعث بروز صداهای ناخوشایند در حین خشک کردن لباس ها شوند.

دریچه خشک کن لباس را تمیز کنید

اگر می خواهید تعمیر لوازم خانگی در منزل را بیاموزید پس باید درباره اجزای داخلی ماشین لباس شویی هم چیزهایی بدانید. به این منظور دستورالعمل های گام به گام در مورد تمیز کردن دریچه خشک کن را بخوانید، این کار یک بخش از تعمیر لوازم خانگی در منزل بوده که شامل جدا کردن لوله هواکش و تمیز کردن زباله ها با جاروبرقی می‌شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

اگر ماشین ظرفشویی شما دیگر کار خود را انجام نمی دهد، ممکن است مشکل آن با یک تعمیر لوازم خانگی در منزل و به راحتی قابل برطرف کردن باشد. با این وجود اگر مشکل از تعمیر آن در خانه گذشته بود می توانید از یک تکنسین با تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی در منزل خود کمک بگیرید. در ادامه همراه ما باشید تا برخی از روش های تعمیر ماشین ظرف شویی در منزل را به شما آموزش دهیم:

مواد غذایی ممکن است گیر کرده باشد

مشکل اصلی تخلیه ماشین ظرفشویی فیلتر مواد غذایی است. اگر گرفتگی داشته باشد، آب نمی تواند به بازوهای اسپری برسد، به این معنی که ظروف در قفسه بالایی تمیز نمی شوند. خوشبختانه این کار یکی از ساده ترین بخش های تعمیر لوازم خانگی در منزل محسوب می شود. برای تعمیر آن قفسه پایینی ماشین ظرفشویی را بیرون بکشید، درپوش فیلتر را بردارید و از یک جاروبرقی ضد آب – مانند جاروبرقی مغازه – برای تمیز کردن صفحه فیلتر استفاده کنید.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۳۹۵۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد