//
کدخبر: ۴۴۸۹۲۶ //
آشپزی | آش

کشک را چگونه به آش رشته اضافه کنیم؟| نکات مهم برای آش رشته!

در این مقاله میخواهیم روش اضافه کردن کشک به آش رشته را به شما توضیح دهیم.همراه ما باشید.

کشک را چگونه به آش رشته اضافه کنیم؟| نکات مهم برای آش رشته!
به گزارش فرتاک نیوز،

آش رشته، یک غذای خوشمزه که در دورهمی های خانوادگی پخته و سرو می شود. این غذا دارای یکسری نکات است که اگر این موارد را رعایت کنیم، یک آش عالی خواهیم داشت.  تزیین روی آش باعث زیبایی آش می شود و از لحاظ زیبایی تاثیر مهمی دارد. برای تزیین آش از کشک، پیاز داغ، نعنا داغ و سیر داغ استفاده می کنند که استفاده هر کدام از این موارد دلخواه است و با توجه به سلیقه خود میتوانید اضافه کنید.

روش اضافه کردن کشک به آش رشته

بعضی افراد در آخرین مرحله پخت آش کشک را به آش رشته اضافه می کنند و با کل آش ترکیب می کنند، اما بهتر است این کار را انجام ندهید و از کشک فقط برای تزیین روی آش استفاده کنید و جدا در سفره قرار دهید تا هر فرد به صورت دلخواه به آش خود اضافه کند، زیرا ممکن است فردی طعم کشک را دوست نداشته باشد و نتواند آش را میل کند.

اگر میخواید یک کشک عالی با طعم خوب داشته باشید، بهتر است کشک خشک را تهیه کنید و با استفاده از کشک ساب بسابید. کشکی که خودتان سابیده باشید، طعم آش رشته شما را بسیار خوشمزه خواهد کرد. برای این کار به کشک خشک، کشک ساب و مقداری آب نیاز دارید.

اگر کشک آماده از لبنیاتی تهیه کرده اید، بهتر است کشک را حدود ۲۰ دقیقه بجوشانید تا باکتری های موجود در آن به طور کامل از بین برود. توجه داشته باشید که اگر مقدار زیادی بجوشد باعث بریده شدن کشک می شود.

اگر هم کشک بسته بندی و آماده تهیه کرده اید، کافی است آن را با کمی آب رقیق کنید و روی آش را تزیین کنید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۸۹۲۶ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان