-
شناسه خبر 4318

کارشناس داوری فوتبال ایران اعتقاد دارد داور در بازی پرسپولیس برابر گسترش فولاد در اخراج نکردن مسعود ابراهیم زاده اشتباه کرد و البته دو پنالتی به نفع پرسپولیس نگرفت.

به گزارش فرتاک نیوز سعید مظفری زاده عملکرد داوری بازی پرسپولیس- گسترش فولاد را نقد کرد که در ادامه آن را می خوانید:

* دقیقه 5: احمد صالحی در این دقیقه به اشتباه خطای هند بازیکن پدیده را اعلام نکرد.

* دقیقه 18: داور خطای هند بازیکن گسترش فولاد را اعلام کرد که با وجود اعتراض بازیکنان پرسپولیس برای دادن کارت زرد به بازیکن حریف، او به درستی از این موضوع خودداری کرد چرا که با وجود قوانین جدید داوری خطای هند تنها در صورتی می تواند کارت زرد داشته باشد که روند حمله تیم حریف قطع شود که در این صحنه اینچنین نبود.

 

* دقیقه 23: صالحی در این بازی در تشخیص خطاها چندان موفق نبود. او در دقیقه 23 خطای مدافع و دروازه بان گسترش روی طارمی را ندید تا پرسپولیس از یک خطای پنالتی محروم شود.

 

* دقیقه 36: صالحی در این دقیقه به درستی خطای مسعود ابراهیم زاده را با کارت زرد جریمه کرد.

* دقیقه 63: در این دقیقه داور می توانست خطای بازیکن گسترش فولاد را اجازه حمله به سیدجلال حسینی را نداده بود با کارت زرد جریمه کند. در این صحنه عدم اخطار به او باعث اعتراض سیدجلال شد که در نهایت این بازیکن کارت زرد گرفت.

* دقیقه 75: در این دقیقه تصیم عالی کمک داور مبنی بر آفساید اعلام نکردن باعث گل اول پرسپولیس شد.

* دقیقه 81: در این دقیقه با وجود این که داور کارت زرد دوم را به مسعود ابراهیم زاده داد، او را اخراج نکرد تا عملکرد او حسابی باعث اعتراض بازیکنان پرسپولیس شد. در این صحنه به نظر می رسد داور چهارم نکاتی را به صالحی گوشزد می کند که اگر در این صحنه تیم داوری اشتباه را به او متذکر نشده باشند، مسئولیت این اشتباه با کل تیم داوری است و در غیر اینصورت مسئولیت با خود صالحی است.

* دقیقه 88: داور در این دقیقه یک پنالتی صحیح روی طارمی را اعلام نکرد.

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار