-

دیگر نمی دانم چه باید بکنم که گل بزنیم؛

شناسه خبر 4246

سرمربی تیم پدیده خراسان معتقد است که این تیم علیرغم ایجاد فرصت های زیاد گلزنی به دلیل عدم تمرکز موفق به گلزنی نشده است.

به گزارش فرتاک نیوز،رضا مهاجری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت تهران در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پیرامون بازی پاسخ داد.

ما امروز زحمت خود را کشیدیم و در حالی که فرصت‌های زیادی داشتیم، نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما در نیمه اول سه موقعیت گل و در نیمه دوم چهار موقعیت گل داشتیم، اما متأسفانه از این شانس‌ها استفاده نکردیم. من دیگر نمی‌دانم باید چه کار کنیم که بتوانیم در زدن ضربات آخر بهتر عمل کنیم. وقتی فشار گل زدن روی تیم‌تان وجود داشته باشد احتمال گل خوردن‌تان نیز افزایش پیدا می‌کند.

نمی توانم بازیکنان خودم را متهم به کم کاری بکنم

من نمی‌توانم بازیکنان خود را متهم به کم‌کاری کنم، چرا که آنها همه تلاش خود را انجام دادند و هر چیزی را که برای بردن نیاز بود، مهیا کردند. تنها مشکل ما عدم تمرکز در زدن ضربات آخر بود که موجب فرصت‌سوزی ما شد.

بدشانسی باعث تساوی امروز شد

ما به هیچ عنوان در این دیدار به تیم نفت موقعیت آنچنانی ندادیم و عملکرد مدافعان ما بسیار ایده‌آل بود. بازیکنان خط میانی ما نیز به خوبی ایمان مبعلی، مهندس و سلطان پاس گل را به کم اثرترین بازیکن میدان تبدیل کرده بودند، اما بدشانسی و بداقبالی باعث شد به تساوی رضایت دهیم.

قضاوت داور عالی بود

داوری امروز عالی بود و من فقط می‌توانم به تیم داوری خسته نباشید بگویم.

هیچ یک از تعویض های ما کمکی نکرد

ما قبل از حضور یونس شاکری نیز تعویض‌هایی انجام دادیم که به ما کمک نکردند. انتظاری که از بازیکنان تعویضی داشتیم برآورده نشد و در مجموع هیچ‌کدام از این بازیکنان در جهت بهبود روند بازی ما کمکی نکردند.

 

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار