-
شناسه خبر 4014

فیروز کریمی سرمربی نفت آبادان از نمایش تیمش مقابل استقلال ناراضی است. حسن هوری موجودی تیم ماست و شما می‌دانید که کار کردن با دروازه‌بانان تخصص من نیست و مربی دروازه‌بانان با او کار می‌کند.

به گزارش فرتاک نیوز،او که شکستی سنگین را در آبدان تحمل کرده بود در پاسخ به سئوالات خبرنگاران درباره چگونگی این باخت توضیح داد :

روز روز استقلال بود

بازی نکات فنی بالایی داشت. هر دو تیم بازی تاکتیکی به نمایش گذاشتند اما در این بازی اشتباهات فردی تاثیر گذار بود. دیدار با استقلال روز ما نبود و باید بهتر از این باشیم اما به نظر من استقلال انگیزه خیلی زیادی داشت و توانست در تمام زمین مسائلی که می خواهد را پیاده کند. امروز روز استقلال بود و روز خوب ما نبود.

هیچ کس در تیم من نمی تواند مطمئن باشد

ترکیب از دل تمرینات به دست می آید. تیم از 27 نفر تشکیل شده و اگر بخواهیم 11 نفری را که در بازی قبلی بودند و در تمرین خوب نبودن بازی بدهیم، انگیزه بازیکنان از بین می رود. نور محمدی از ناحیه کشاله درد داشت و به همین دلیل بازی نکرد. حسین بغلانی نمایش خوبی داشت و علی عبدالله زاده روز خوبی را سپری کرد. مطمئن باشید هیچکس نمی داند فیکس هست یا نیست و همه باید تلاش کنند. آنهایی که در طول هفته آماده تر هستند، داخل ترکیب قرار می گیرند.

روز خوبی نداشتیم

فکر می کنم بچه های ما امروز از خودشان پایین تر بودند. به ویژه در 30 دقیقه اول. اگر از موقعیت ها بهتر استفاده می کردند یا اگر تک به تک نوروزی زمانی که یک بر صفر بودیم باید استفاده می کردیم. گل ها از روی یک ضربه کاشته بود. ضربات ایستگاهی یک تاکتیک است اما قابل پیش بینی نیست.از نظر دروازه و دفاع باید توان ارتفاع را بالا ببریم. مهاجمان ما متاسفانه روز خوبی را نداشتند.

کار می کنیم تا بهتر شویم

ما تاکتیک خاصی برای گل خوردن نداریم. می‌رویم کار می‌کنیم و مشکلات را حل می‌کنیم. باید این بازی را آنالیز کنیم. گل‌های امروز قابل پیش‌بینی نبود که بخواهیم همیشه روی آن‌ها کار کنیم. باید توان دفاعی‌مان را بالا ببریم. ما  توانستیم از عمق دفاع استقلال عبور کنیم و چند موقعیت گلزنی هم ایجاد کنیم اما مهاجمان‌مان هم روز خوبی نداشتند.

هواداران مشکلی با هوری ندارند

حسن هوری موجودی تیم ماست و شما می‌دانید که کار کردن با دروازه‌بانان تخصص من نیست و مربی دروازه‌بانان با او کار می‌کند. من تا آخرین دقایق قبل از شروع بازی نمی‌دانستم چه کسی دروازه‌بان است. آنقدر که کار عقب افتاده داریم به این موضوع نمی‌رسم اما من مسئول این تیم هستم و باید جوابگو باشم. فعلا دروازه‌بان ما هوری است. تلاش می‌کنیم به لحاظ فنی شرایط او را ارتقا ببخشیم. من خیلی کار کردم اما در این باره یک تجدید نظر کلی می‌کنیم. من شرایط دروازه‌بان قد بلند تیم را هم دیده‌ام اما او اشتباهات جوانی دارد. بر اساس آنچه در تمرین دیده‌ام حسن از گلرهای دیگر هم بهتر است اما باید فکری به حال این موضوع کنیم. باید سطح دروازه‌بان را بالا ببریم و نباید شرایط به همین گونه پیش برود. در دو بازی گذشته حسن هوری اشتباه تاثیرگذاری نداشته و می‌توانیم بگویم عملکرد او متوسط بوده است.رضا نورمحمدی و چند بازیکن دیگر به تیم اضافه می‌شوند و شرایط‌مان بهتر می‌شود. هواداران ما هیچ مشکلی با هوری ندارند و بیشتر مشکلات آن‌ها به لحاظ روحی است. به نفع ماست که یک وقفه‌ای به وجود بیاید تا در این ارتباط تجدید نظر صورت بگیرد. روی گل‌هایی که دریافت کرده‌ایم هوری مشکلی نداشته است.ما باید دروازه‌بانی بهتر از هوری داشته باشیم تا از او در ترکیب اصلی استفاده کنیم. نمی‌توانیم دروازه‌بانی سطح پایین‌تر از هوری داخل دروازه قرار دهیم.

این بازی استقلال در این ۷۰ سال که من این تیم را می‌شناسم روان‌ترین بازی‌ای بود که ارائه داد.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار