-
شناسه خبر 195386

سرپرست سابق تراکتورسازی، گفت: مدیریت جدید باشگاه حق دارد با افرادی که راحت‌تر هستند و احساس نزدیکی بیشتری از لحاظ فکری دارند همکاری کنند.

به گزارش فرتاک نیوز،

حسن آذرنیا در مورد این‌که آیا او از تراکتورسازی جدا شده است، عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بله. امسال دیگر در کنار تراکتورسازی نیستم. با توجه به اتمام فصل قرارداد ما هم به پایان رسید و تکلیف‌مان مشخص نبود. در این مدت هر کاری که لازم بود انجام دادم و به وظایفی که به من محول شده بود عمل کردم. درنهایت با تغییر و تحولات به وجود آمده و حضور مدیریت جدید دیگر به عنوان سرپرست در خدمت تراکتورسازی نیستم و به عنوان هوادار این تیم از باشگاه حمایت می‌کنم.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: تراکتورسازی را تیم خودمان می‌دانم. از سال ۵۴ در خدمت این باشگاه هستم و در روزهای خوب و بد در کنار این تیم بوده‌ام. الآن هم به عنوان یک هوادار همه آرزوی من قهرمانی تراکتورسازی است.

سرپرست سابق تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سال قبل تلاش زیادی کردیم اما به قهرمانی نرسیدیم. امیدواریم آرزوی چندین ساله هواداران در فصل پیش رو برآورده شود. برای مدیریت جدید آرزوی توفیق دارم. همچنین از زحمات و خدمات شایان محمدرضا زنوزی تشکر می‌کنم. او در این شرایط سخت حمایت جانانه‌ای از تراکتورسازی داشته و تیم را به نحو احسن ساپورت کرده است. همچنین در کنار تراکتورسازی از تیم ماشین‌سازی به خوبی حمایت می‌کند و به عنوان پدر فوتبال آذربایجان نقش به‌سزایی در موفقیت‌های تیم‌ها دارد. همچنین از پرشورهای تراکتورسازی که همیشه تیم را موردحمایت خود قرار می‌دهند تشکر می‌کنم و دست تک تک هواداران را می‌بوسم و الآن هم بعد از ۴۵ سال حضور در تراکتورسازی از روی سکوها به عنوان یک هوادار تیمم را مورد حمایت قرار می‌دهم و امیدوارم فصل خوبی پیش رو داشته باشند.

آذرنیا در پاسخ به این سوال که آیا اختلافی وجود داشته که او تصمیم به جدایی گرفته است، گفت: خودتان می‌دانید قراردادهای ما یکساله است. من تا پایان فصل قرارداد داشتم و بعد از آن هم اگر کاری بود و تماس می‌گرفتند انجام می‌دادم. بعد از تغییر و تحولات مدیریتی احساس کردم آنها دوست دارند تغییر و تحولاتی انجام دهند و به هر حال حق طبیعی یک مدیر است که با افرادی که دارای تفکرات فوتبالی و مدیریتی یکسان هستند، همکاری کنند. در همین راستا طی سه روز گذشته به باشگاه نرفتم و امیدوارم هر کسی که می‌آید موفق باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار