-
شناسه خبر 186765

قلعه نویی حق داشت پس از بازی با تمجید از دروازبان جوانش بگوید: او نتیجه زحمات یک فصل ما را حفظ کرد.

به گزارش فرتاک نیوز،

پیام نیازمند گلر زردپوشان اصفهانی با درخشش فوق العاده به تنهایی یک امتیاز بسیار مهم برای سپاهان بدست آورد تا علاوه بر اینکه شاگردان قلعه نویی در هفته آخر همچنان شانس قهرمانی داشته باشند، مانع به خطر افتادن جایگاه دومی تیمش توسط پدیده شود.

وقتی با تصویر آهسته به توپ هایی که سنگربان خوش آتیه سپاهان مقابل پدیده موفق به مهار آنها شد نگاه کنید، حتما شگفت زده خواهید پرسید: او چگونه توانست جلوی این موقعیت ها را بگیرد؟! اما نیازمند در کسری از ثانیه واکنش هایی از خود به نمایش گذاشت که هرکسی را وادار به تحسین کند.

او در واپسین ثانیه های بازی توپی را از دروازه بیرون کشید که واقعا غیرقابل مهار بنظر می رسید. همین طور روی شوت سهمگین قاسمی نژاد و یا توپ هایی که از فاصله بسیار نزدیک و از داخل محوطه جریمه به سمت دروازه سپاهان شلیک شدند، اما هیچکدام منجر به گل برتری تیم میزبان نشد.

پس از پایان بازی تماشاگران مشهدی ناراحت و متعجب از عملکرد پیام نیازمند معتقد بودند او با دست هایش جلوی دروازه سپاهان دیوار کشیده بود و هر دروازبان دیگری بجز او مقابل شاگردان گل محمدی قرار داشت، تیم اصفهانی با شکستی سنگین بدرقه می شد.

بی شک یک مربی گلری یا روی تاوارس مربی پرتغالی سپاهان که وظیفه تمرین دادن و آماده کردن سنگربان های تیم امیرقلعه نویی را برعهده دارد، بیشتر بتواند در مورد ریزه کاری های حرفه ای کار پیام به خصوص در شب ویژه اش توضیح بدهد، اما واکنش ها و جایگیری های این دروازه بان که به تازگی 24 سالگی را آغاز کرده، ما را به روزهای اوج عابدزاده می برد که با حضورش خیال مدافعین جلویی اش از خط دروازه راحت می شد؛ واکنش هایی که قلعه نویی می گوید ارزششان از زحمات یک فصل سپاهان کمتر نبود. لحظه ای که او در نیمه اول بیرون محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفته و نقش یک دفاع آخر را انجام می داد، این شباهت بیشتر به چشم می آمد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار