-
شناسه خبر 109841

۶۴ دیدار در جام جهانی روسیه برگزار خواهد شد تا سرنوشت قهرمانی مشخص شود.

به گزارش فرتاک نیوز،

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود. جام جهانی قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر، اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه  E : برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

** برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 روز ۱

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه ۵ - صفر عربستان ورزشگاه لوژنیکی

روز ۲

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر صفر - یک اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران یک - صفر مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا ۳ - ۳ پرتغال ورزشگاه سوچی

روز ۳

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه ۲ - یک استرالیا ورزشگاه کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین یک - یک ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو صفر - یک دانمارک ورزشگاه سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی ۲ - صفر نیجریه ورزشگاه کالینینگراد

روز ۴

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا صفر - یک صربستان ورزشگاه سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان صفر - یک مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل یک - یک سوئیس ورزشگاه روستوف

روز ۵

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد یک - صفر کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک ۳ - صفر پاناما ورزشگاه سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس ۲ - یک تونس ورزشگاه وولگوگارد

روز ۶

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کلمبیا یک - ۲ ژاپن ورزشگاه سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لهستان یک - ۲ سنگال ورزشگاه اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه ۳ - یک مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

روز ۷

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال یک - صفر مراکش ورزشگاه لوژنیکی

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه یک - صفر عربستان ورزشگاه روستوف

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران صفر - یک اسپانیا ورزشگاه کازان

روز ۸

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ استرالیا یک- یک دانمارک ورزشگاه سامارا

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فرانسه یک- صفر پرو ورزشگاه اکاترینبورگ

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین صفر- ۳ کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

روز ۹

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل ۲ - صفر کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند صفر - ۲ نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس ۲ - یک صربستان ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۰

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک ۵ - ۲ تونس ورزشگاه اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی یک - ۲ مکزیک ورزشگاه روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان ۲ - یک سوئد ورزشگاه سوچی

روز ۱۱

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس ۶ - یک پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن ۲ - ۲ سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان صفر - ۳ کلمبیا ورزشگاه کازان

روز ۱۲

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه ۳ - صفر روسیه ورزشگاه سامارا

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان ۲ - یک مصر ورزشگاه وولگوگارد

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران یک - یک پرتغال ورزشگاه سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش ۲ - ۲ اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۳

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک صفر - صفر فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا صفر - ۲ پرو ورزشگاه سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین ۲ - یک نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی ۲ - یک ایسلند ورزشگاه روستوف

روز ۱۴

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی۲ - صفر آلمان ورزشگاه کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک صفر - ۳ سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان صفر - ۲ برزیل ورزشگاه اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس ۲ - ۲ کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

روز ۱۵

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن صفر - یک لهستان ورزشگاه وولگوگارد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا یک - صفر سنگال ورزشگاه سامارا

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس صفر - یک بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما یک - ۲ تونس ورزشگاه سارانسک

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۷

۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/ فرانسه ۴ - ۳ آرژانتین ورزشگاه کازان

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  اروگوئه ۲ - ۱ پرتغال ورزشگاه سوچی

روز ۱۸

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ روسیه یک - یک اسپانیا (در پایان پنالتی روسیه ۵ - اسپانیا ۴) ورزشگاه لوژنیکی

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ دانمارک یک - یک کرواسی (در پایان ضربات پنالتی دانمارک ۳ - کرواسی ۴) ورزشگاه نیژنی نووگورود

روز ۱۹

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برزیل ۲ - صفر مکزیک ورزشگاه سامارا

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ ژاپن ۲ - ۳ بلژیک ورزشگاه روستوف

روز ۲۰

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ / سوئد یک - صفر سوئیس ورزشگاه سن پترزبورگ

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کلمبیا یک - یک انگلیس (در پایان ضربات پنالتی کلمبیا ۴ - انگلیس ۵) ورزشگاه اسپارتاک

مرحله یک چهارم نهایی

روز ۲۳

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ فرانسه ۲ - صفر اروگوئه ورزشگاه نیژنی نووگورود

 ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل یک - ۲ بلژیک ورزشگاه کازان آره‌نا  

روز ۲۴

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ سوئد صفر - انگلیس ۲ ورزشگاه سامارا  

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  روسیه ۲ - کرواسی ۲ (در پایان ضربات پنالتی روسیه ۳ - کرواسی ۴) ورزشگاه سوچی  

مرحله نیمه نهایی

روز ۲۷

۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ فرانسه یک - صفر بلژیک ورزشگاه سن پترزبورگ  

روز ۲۸

۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی ۲ - یک انگلیس ورزشگاه لوژنیکی

دیدار رده‌بندی

روز ۳۱

۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بلژیک - انگلیس، ورزشگاه سن پترزبورگ  

دیدار فینال

روز ۳۲

۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فرانسه- کرواسی، ورزشگاه لوژنیکی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار