-

سوال های قبل بی پاسخ ماند!

شناسه خبر 68523

شهرداری کرمانشاه و شخص آقای شهردار که پاسخ سوالات قبل را هم چنان نداده اند 2 سوال دیگر مطرح می کنیم که امیدواریم اینبار پاسخگو باشند.

به گزارش فرتاک نیوز،

نادر دارستانی؛ مهندس آرش رضایی که اینک مسئولیت شهرداری کرمانشاه را بر عهده داشته و کلید دار شهر محسوب می شود، مدتی است که با خود به این نتیجه رسیده یا با اتاق فکری که بیرون از بدنه شهرداری دارد، به این نتیجه رسیده اند  که پاسخ گوی سوالات مطرح شده نباشند و این عمل ایشان ما را یاد ضرب المثلی می اندازد که می گوید: یکی که خود را به خواب زده نمی شود او را بیدار کرد، اما کسی که خواب است به راحتی از خواب بلند می شود و امیدواریم که ان شالله از خواب عمیق زمستانی بیدار شوند و سوالاتی که مطرح می شود را پاسخ گو باشند چرا که سوالات هم چنان ادامه دارد تا برای یادآوری سوالات گذشته مجبور نشویم که گریزی به مطالب گذشته بزنیم و در نهایت دو سوال جدید را مطرح  خواهیم کرد.

 

در مطالب گذشته از آقای شهردار و بدون اینکه بخواهیم پیشداوری کرده باشیم این سوال مطرح شده بود که نحوه واگذاری برخی پروژه ها و هم چنین نحوه پرداختی به پیمانکاران از زمان دوران مسئولیت ایشان چگونه بوده است؟(لینک کامل مطالب قبلی در همین خبر نیز موجود می باشد و علاقه مندان می توانند آن را مطالعه نمایند)

 

با کلیک بر روی مطالب زیر بیشتر بخوانید :

* تغییرات در شهرداری کرمانشاه؛ سیاست های مدیریتی یا توافق های پشت پرده؟!

 

* راز حفظ بقاء؛ بکش تا زنده بمانی؛ پروسه حذف قربانیان شهرداری کرمانشاه در حال تکمیل!

 

* می سازمت خانه ای زرین از جنس طلا! شهردار کرمانشاه به ابهامات پاسخ دهد!

 

سوال بعد این بود که با توجه به تغییرات گسترده مدیریتی در شهرداری (البته با تاکید بر این که حق طبیعی شما می باشد)، چرا حکمی که با امضای شما صادر گردیده، چند ساعت بعد از سوی شما لغو می گردد؟ آیا انتخاب درست نبوده یا اینکه از جایی دیگر فشار بر شما وارد شده است؟ و آیا از این گونه تصمیمات اشتباه در حوزه مالی صورت گرفته است؟ اگر انجام شده، چقدر از بیت المال را به هدر داده که صدای آنها بالا نمی آید؟

 

سوال دیگر هم این بود که با توجه به مشکلات مالی شهرداری، یکی از بزرگترین بدهکاران شهرداری در حوزه ساخت و ساز، از اطرافیان شما می باشند و اگر این موضوع صحت دارد، چرا بعنوان متولی امر شهر، دریافت مطالبات از بدهکاران به شهرداری را از خود و اطرافیان، شروع نمی کنید؟

 

البته قبلا هم گفته بودیم این ها تنها یک سوال می باشد و هیچ گونه قضاوتی نداریم و اصولا در جایگاه قضاوت قرار نداریم ولی بعنوان نمایندگان افکار عمومی سوالاتی را مطرح و دوست داریم پاسخ های آنها را به اطلاع عموم برسانیم.

 

و اما 2 سوال مطرح شده در این مطلب را این گونه از آقای شهردار می پرسیم که امیدواریم به آنها پاسخ دهند.

 

اول این که دوست داریم بدانیم تکلیف 500 نیروی شرکت نوین برای تبدیل وضعیت آنها از شرکتی به پیمانی چه اقدامی صورت گرفته است و آیا باید شرایط به گونه ای رقم بخورد که این افراد از طریق دیوان عدالت اداری حکم تغییر وضعیتی را دریافت نمایند یا این که قبل از شکایت و پیگیری از سوی این کارکنان زحمت کش، اقدامی اساسی برای رفع مشکل آنها صورت خواهد گرفت؟

 

دوست داریم بدانیم آقای آرش رضایی بعنوان شهردار کرمانشاه در این مدتی که سکان هدایت شهرداری را بر عهده گرفته چه اقدامی در این راستا انجام داده است؟ پس لطفا شفاف اعلام نمایید تا ما هم از طریق رسانه، به اطلاع عموم برسانیم چرا که یکی از وظایف مدیران، حفاظت از حق و حقوق کارکنان می باشد.

 

دومین سوالی که مطرح می شود این است که در آخرین پرداختی که به کارکنان در خصوص حقوق معوقه داشته اید که می تواند در جای خود قابل تقدیر باشد، یک نکته نهفته است، محل تامین این منابع از کجا بوده است؟

 

آیا درست است که از محل سپرده های مردم بابت توافقات صورت گرفته و به دستور شما از شهرداری های مناطق هشت گانه منابع سپرده ها جمع آوری و حقوق ها پرداخت شده است؟ اگر این چنین است، پاسخ دهید که با توجه به این که مبالغ نزد شهرداری به صورت امانت می باشد، آیا می توان از منابع امانتی استفاده نمود و قانون این حق را به شما داده است؟ اگر همین الان افرادی باشند که یا پشیمان شده و یا با درخواست و توافق آنها موافقت نشده باشد و به طور طبیعی شهرداری باید مبلغ امانتی آنها را برگرداند، با توجه به وضعیت مالی شهرداری کرمانشاه که این امر بسیار سختی می باشد و حتی اگر امکانپذیر باشد، دست بردن در امانت مردم صحیح است؟

 

البته باز هم اعلام می کنیم قضاوت بر عهده ما نبوده و نهادهای نظارتی وشورای اسلامی شهر کرمانشاه بعنوان نمایندگان مردم باید پیگیر موضوع و بدون پیشداوری سوال مطرح می کنیم و دلیلی بر تایید این موارد نیست و موضوع  می تواند با یک پاسخ منطقی از سوی شما، رفع ابهام شود.

 

جان کلام این که آقای رضایی لطفا به سوالات مطرح شده پاسخ دهید تا افکار عمومی در این راستا بدانند یک شهردار قانونمند و پاسخ گو سکاندار شهر می باشد و خیالشان از هر بابت راحت است و ان شالله هم این گونه باشد و برای خود ما هم که یکی از همین شهروندان محسوب می شویم، پاسخ های شما اقناع کننده باشد.

بدرود تا مطلبی دیگر و سوالاتی پیرامون وظایف مدیران  شهر و حقی که مردم بر آنها دارند که حداقل آن پاسخ گو بودن مدیران است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

 • مرادی
  3 0

  آقای رضایی عزیز چرا جواب نمیدید ؟

 • پرسنل شهرداری کرمانشاه
  2 0

  به خدا همه ما پرسنل از وضعیت مدیریت شهردار شاکی هستیم

 • حمید
  2 0

  شهردار محترم لطفا پاسخگو باشید، وقتی شما نمیتونید جواب رسانه ها رو بدید چه طور میخواید شهر رو اداره کنید ؟

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار
468