-

‍ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مطرح کرد؛

شناسه خبر 204532

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام ۲۶۵ مورد کنترل موردی در گشت دروازه‌ای ازناوگان عمومی برون شهری توسط اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خبر داد.

به گزارش فرتاک نیوز،

فریبرز کرمی،  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: از ابتدای تیر ماه طرح گشت دروازه‌ای مشترک با همکاری تشکل‌های صنفی به منظور بازدید از ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان اجرایی شده است.

وی افزود: تا کنون ۲۶۵ مورد بازدید صورت گرفته است که در آن ۷۲ مورد فاقد بارنامه و صورت وضعیت، ۱۸ مورد عدم ارائه مدرک کافی، ۲۰ مورد عدم توجه به ایست گشت، ۶۹ مورد عدم داشتن تجهیزات و ۲۱ مورد تخلفات مربوط به لاشه بارنامه و ۶۵ مورد بدون تخلف گزارش شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه بیان داشت: به منظور راستی‌آزمایی عملکرد شرکت طرف قرداد بیمه تکمیلی رانندگان ،گزارش مبالغ پرداختی به رانندگان را به انجمن صنفی کارگری رانندگان ارسال و مقرر شد که ضمن بررسی موارد احتمالی خطا را در اسرع وقت به این اداره کل گزارش نمایند.

مهندس فریبرزکرمی با اشاره به دستور کار تقویم ۶ ماهه این اداره کل گفت: تنها برنامه افزایش درآمد تحقق یافته است و در افزایش تعداد بارنامه و کاهش تخلفات ناوگان عمومی ، هدف ما محقق نشده است و باید بررسی لازم صورت گیرد.

 کرمی عنوان کرد: سقف صدور حواله لاستیک حمایتی برای انجمن صنفی کارگری رانندگان حمل و نقل کالا در سطح استان با لحاظ کارکرد به ۱۰ حلقه افزایش خواهد یافت.

وی افزود : با توجه به مراجعات مکرر رانندگانی که بیش از یک سال از فعالیت آنها گذشته و کارت هوشمند آنها غیر فعال شده مطابق دستورالعمل و برای شروع مجدد فعالیت نیاز به احراز شرایط جدید است.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه ادامه داد: در خصوص کمک به اشتغال افراد بیکار ،انجمن صنفی کارگری رانندگان حمل و نقل کالا در سطح استان وکسانی که مشکلاتی از جمله زندان ،کسالت و غیره کارت هوشمند آنها برای مدتی غیر فعال شده گفت :مشروط به ارائه مستندات کافی از سوی رانندگان مساعدت لازم در این زمینه اعمال می گردد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار