-
شناسه خبر 151143

کریمی اصل با بیان اینکه در ماه‌های اخیر با توجه به وضعیت بد اقتصادی، محدودیت‌های ورود خانوارهای جدید به چرخه حمایتی این نهاد حذف شده است، افزود: ۱۳ هزار خانوار جدید (طبق تبصره ۱۴) به خانوارهای تحت حمایت در استان تهران اضافه شده‌اند.

به گزارش فرتاک نیوز،

  معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران از اضافه شدن ۱۳ هزار خانوار جدید به این نهاد خبر داد و گفت: همه خانوارها سبد حمایتی دریافت می‌کنند.

علی کریمی اصل با بیان اینکه در ماه‌های اخیر با توجه به وضعیت بد اقتصادی، محدودیت‌های ورود خانوارهای جدید به چرخه حمایتی این نهاد حذف شده است، افزود: ۱۳ هزار خانوار جدید (طبق تبصره ۱۴) به خانوارهای تحت حمایت در استان تهران اضافه شده‌اند.

وی در ادامه به تعداد خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و افزود: هم اکنون ۶۷ هزار و ۳۳۶ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۴۰ هزار نفر از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره مند هستند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران همچنین با اشاره به طرح حمایت غذایی که به مددجویان تحت حمایت این نهاد نیز تعلق می‌گیرد، نیز گفت: همه خانوارهای تحت حمایت از این بسته حمایتی بهره مند می‌شوند.

کریمی اصل با بیان اینکه این بسته حمایتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، تاکید کرد: مددجویان می‌توانند از طریق برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مانند رفاه، شهروند، اتکاء و فرهنگیان و با استفاده از کارت بانکی صندوق امداد ولایت مایحتاج ضروری خود را تهیه کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: این بسته حمایتی با توجه به بعد خانوار در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد که به ترتیب برای خانوارهای تک نفره ۱۰۰، دونفره ۱۵۰، سه نفره ۲۰۰، چهار نفره ۲۵۰، پنج نفربه بالا ۳۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان آن‌ها واریز می‌شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار