-
شناسه خبر 101059

برخلاف وعده های داده شده از سوی مدیریت تازه منصوب شده سازمان بهشت زهرا، قبرهای پیش فروش هنوزهم وجود دارد.

به گزارش فرتاک نیوز،

سعیدخال که بعد از سه ماه سرپرستی در سازمان بهشت زهرا، درتاریخ 16 دیماه 96 با حمایت یکی از اعضای شورای شهر و یکی از نزدیکان شهردارتهران، حکم مدیریت خود را با امضای دکتر نجفی شهردار وقت دریافت نموده بود، بعد از اینکه اعتراض هایی نسبت به پیش فروش قبر در بهشت زهرا به این سازمان وارد شد، اعلام نمود که قبلا پیش فروش قبر داشته ایم ولی از این پس شاهد پیش فروش قبر در قطعات 300 به بالا نخواهیم بود!

اما بر خلاف این ادعا، شاهد فروش قطعاتی بصورت پیش فروش و حتی در مواردی بصورت اقساطی بوده ایم که دوست داریم مدیرعامل محترم پاسخی به این سوالات ارائه نمایند تا شاید برخی از ابهامات موجود در این زمینه از بین برود

 آقای سعید خال بعنوان مدیرعامل سازمان بهشت زهرا توضیح دهد که آیا قبر قطعه 323 ردیف 92 شماره یک، به مبلغ 8 میلیون در تاریخ 6 بهمن 96 پیش فروش شده اند یا نه؟!

مدیرعامل محترم سازمان بهشت زهرا بگوید که آیا درتاریخ 6 بهمن 96 قطعه 323 ردیف 93 شماره یک، به مبلغ 8 میلیون تومان فروخته شده است یا نه؟!

لطفا توضیح دهید که قطعه 323 ردیف 131 شماره 30 به تاریخ 6 اردیبهشت 97 به مبلغ 8 میلیون و البته به دستورجنابعالی به صورت قسطی انجام گرفته است یا نه؟!

آیا  قطعه 320 ردیف 4 شماره 45 در تاریخ 31 فروردین 97 به مبلغ 8 میلیون قسطی فروخته شده است یا نه؟!

آقای سعید خال لطفا توضیح دهند که قطعه 323 ردیف 58 شماره 7 به مبلغ 8 میلیون و 600 هزار پیش فروش شده است یا این که این گونه نمی باشد؟!

با توجه به موارد پیش گفته می خواهیم بدانیم که دلیل پیش فروش قبرهای قطعات 300 به بالا که ادعا نموده اید از این پس پیش فروش نخواهید داشت، چه بوده و ازهمه مهم تراین که چگونه می شود قبر را پیش فروش ولی به صورت اقساط واگذار نمود؟!

آقای خال توضیح دهند که آیا ژن های خوب یا پول های خوب باعث تغییر در این تصمیم شده است یا موضوع چیز دیگری است و ما بی خبریم؟!

البته برای پی بردن به برخی اتفاقات در این سازمان باید کمی تحمل کرد تا در آینده نزدیک به برخی از موارد موجود که می تواند خیلی از ابهام ها را بر طرف نماید اشاره نماییم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار