-
شناسه خبر 206589

تاکنون اطلاعات کافی درباره اثرات مخرب تلفن همراه بدست نیامده است، تنها چند نتایج احتمالی درباره سرطان مغز، آسیب‌های عصبی و چندین نوع تومور به دست آمده که هنوز به قطعیت گفته نشده است.

به گزارش فرتاک نیوز،

 تاکنون اطلاعات کافی درباره اثرات مخرب تلفن همراه بدست نیامده است، تنها چند نتایج احتمالی درباره سرطان مغز، آسیب‌های عصبی و چندین نوع تومور به دست آمده که هنوز به قطعیت گفته نشده است. با این حال، نداشتن شواهد مستدل و عینی درباره خطر موبایل، نمی‌تواند به این معنا باشد که هیچ نگرانی نداشته باشیم.

نگرانی‌های زیادی درباره سلامت و خطرات احتمالی تلفن موبایل به خاطر امواج مخابراتی آن است. دستگاه موبایل انرژی فرکانس رادیویی یا اصطلاحا امواج رادیویی تولید می‌کند که ممکن است توسط بافت‌های بدن جذب شوند. دیگر کار‌های تلفن موبایل مانند فرستادن پیام تصویری، عکس گرفتن، استفاده از اپلیکیشن، "تقریبا هیچ موج رادیویی را جذب مغز نمی‌کند". تمام این‌ها تنها شواهدی است که هنوز قطعیت خود را ثبت نکرده اند. با وجود تاثرات منفی که از تلفن همراه گفته شد اگر شما نسبت به این مسئله نگران هستید، دانشمندان می‌گویند که تاثیرات موج موبایل "بسیار کم می‌شود" اگر آن را در گوش چپ خود بگیرید یا این که از بلندگوی آن و یا گوشکی استفاده کنید. به ویژه وقتی که کیفیت شبکه مخابراتی پایین باشد. اگر فرد اعتیاد به تلفن همراه پیدا کند، اثرات مخربی بر سلامت اجتماعی فرد خواهد داشت.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار