-
شناسه خبر 5588

ربیعی گفت:رکوردهای وزنه‌برداران را در رکوردگیری باید با عملکردشان در ابتدای اردو مقایسه کرد،با این حال همه وزنه‌برداران در رکوردگیری خوب کار نکردند.

به گزارش فرتاک نیوز،وحید ربیعی درباره هدف کادرفنی از برگزاری رکوردگیری پس از گذشت تنها دو مرحله از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بیان کرد: طبق برنامه سالیانه که ارائه کردیم قرار است در پایان هر اردو رکوردگیری داشته باشیم که البته اسم آن را می‌توان کنترل تمرین گذاشت. از آنجا که این رکوردگیری نزدیک به مسابقه لیگ بود و رکوردها برای لیگ برتر هم محاسبه می شد بنابراین آن را رسمی‌تر برگزار کردیم.

ربیعی درمورد اینکه به نظر می رسید انجام رکوردگیری زود بود و رکوردهای ثبت شده فاصله زیادی با نفر اول آسیا داشت، تصریح کرد: درست است که چشم انداز ما رسیدن به رکورد هایی است که وزنه برداران حداقل در سطح آسیا صاحب عنوان شوند اما باید رکوردهایشان با چیزی که در ابتدای اردو بوده مقایسه شود. به هر حال در پایان هر اردو اگر بخواهیم نفراتی را کم کنیم ناچار هستیم رکوردگیری داشته باشیم.

وی ادامه داد: اینکه بگوییم در این رکوردگیری همه خوب کار کردند کلاه سر خودمان گذاشته‌ایم. برخی از وزنه‌برداران ضعیف کار کردند. برخی دیگر نمی‌گویم ۱۰۰درصد اما تا حدودی توانستند خودشان را به آن رکوردهایی که مدنظر ما بود برسانند.

ربیعی گفت: صحبتی که کادرفنی با هم داشتند بر این بود که سعی کنیم نفرات را نگه داریم زیرا چند مسابقه مهم و متوالی هم پیش رو داریم. از طرفی برنامه ما چهار، پنج ماهه نیست. یعنی اینطور نخواهد بود که نفرات را فقط برای رویدادهای سال آینده در نظر داشته باشیم بلکه چشم انداز ما بازی‌های آسیایی است. بعد از مسابقات جهانی کسانی که آمادگی داشته باشند دوباره به اردوی تیم ملی دعوت می‌کنیم.

وی با اشاره به کمبود وزنه بردار خوب در اوزان سبک تاکید کرد: ما در دسته های ۵۶ و ۶۲ وزنه بردار خوب نداریم تا به اردوی تیم ملی دعوت کنیم. امیدوارم با عملکردی که وزنه‌برداران نوجوان و جوان دارند، در آینده بتوان این خلا را پر کرد. اما در حال حاضر وضعیت به گونه ای است که هر چه به مسابقات نزدیکتر می شویم، تمرکزمان بر روی چهار وزن دوم بالاتر می رود. به اوزان ۶۹ و ۷۷ کیلوگرم هم امیدواریم. برای همین به اردوی تیم ملی دعوتشان کرده‌ایم اما با توجه به فاصله رکوردی که دارند کارشان سخت‌تر است

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار