-

امیر سرتیپ آریان‌فر ارشد نظامی آجا در غرب کشور :

شناسه خبر 87336
به گزارش فرتاک نیوز،

نشست خبری امیر سرتیپ فرهاد آریان‌فر ارشد نظامی آجا در غرب کشور با خبرنگاران نشریات محلی، سراسری و خبرگزاری‌ها در سالن کنفرانس این قراردگاه تشکیل شد.

ارشد نظامی آجا در غرب کشور در این نشست گفت: امروز در آستانه 29 فروردین هستیم، این روز تثبیت نظام و روز ارتش ایران است.

وی افزود: سپهبد سرتیپ سید صیاد شیرازی ، سپهبد صیاد فلاحی، سپهبد سرتیپ فکوری از جمله شهداها هستند.

ارشد نظامی آجا در غرب کشور گفت: پنج‌هزار ارتشی داریم که بعداز کوتاهی 28 مرداد از ارتش پاک‌سازی شده است و 1300 نفر در بند اسارت زندان تاقوت بودن  60 شهید داریم که در زندان طاغوت شهید شدند.

آریان‌فر ادامه داد: ارتش همیشه یار و یاور انقلاب بوده است هرچند برخی گروه‌های ضد انقلاب در دوران اول انقلاب شایعه پراکندگی کردند و بارها از انحلال حرف زدند.

وی افزود: اما ارتش امروزه برای حفظ تمامی اراضی انقلاب اعلام همبستگی کرده از روز اول پیروزی انقلاب تا به امروز  که تا آخرین قطره خونمان جانمان را نثار حفظ آب و خاک و میهن کنیم.

ارشد نظامی آجا در غرب کشور گفت: ارتش در اوج اقتدار هست و از نیروهای سپاه، بسیج و تمامی نیروهای انتظامی همه در راستای اعتدال و آرمان‌های انقلاب همیشه آماده‌اند.

آریان‌فر ادامه داد: ارتش امروز نسبت به گذشته از تمامی لحاظ در اوج آمادگی کامل می‌باشد.

وی افزود: امروزه ارتش و تمامی نیروهای سپاه و بسیج  با لطف لایزال الهی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و رهنمود فرماندهان ارشد نظامی این آمادگی کسب کرده و در حد عالا در هر تهدیدی آمادگی داریم

ارشد نظامی آجا در غرب کشور گفت: امروز سه‌شنبه غبارروی مزار شهدا را داشتیم و دیدار با امام آیت‌الله علما امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه داشتیم و امروز ظهر هم با خانواده‌شهدا و جانبازان دیدار خواهیم کرد و تجلیل از بازنشستکان در ایام هفته ارتش داریم.

آریان‌فر ادامه داد: دو میلیون 500 سرباز را 250 هزار کادر مستقیم در دفاع از میهن بودند چون که مدام شرح وظایف ما است حفظ تمامی ارضی وظیفه ارتش است حضور مستمر و مداوم ارتش است

وی افزود: حدود 240 کیلومتر نیروهای ارتش مستقر هستند و ار مرز کشور عزیزمان ایرانن دفاع خواهند کرد.

ارشد نظامی آجا در غرب کشور گفت: روند رو به رشد دارد 24 راهبرد از پارسال تدوین شده است و ما در راستای این راهبردها برنامه داریم و این تغییرات رشد خواهد یافت.

آریان‌فر ادامه داد: ارتش در روز اول به سرعت در 21 آبان  وارد میدان عمل شد و اولین یگان بود که بعداز  20 دقیقه بعداز حادثه وارد عمل شد و آخرین یگان بیستون واردعمل شدند و این دِین‌مان به این شعار «ارتش فدای ملت» را ادعا کردیم.

وی افزود: حضور نیروهای ارتش و سپاه تسکین بخش بود برای مردم و هم رضایت مندی مردو و ولی فقیه را فراهم کرده است.

ارشد نظامی آجا در غرب کشور گفت: ایثار و حرکت انسانی همه نیروها و ملت ایران قابل ستایش است  که  این را به عینه مشاهده کردم.

آریان‌فر ادامه داد: سه شهرستان رژه ارتش برقرار می‌شود در ارتفاعات و نقاط مرزی میدان مین دو درصد از مین‌های زیر خاک رفته در مرزها حدودا پاکسازی مین‌های که مانده شامل 10 هزار مین می‌شود که قرارگاه ارتش و قرارگاه  وزارت دفاع مشغول پاکسازی آن هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار