-
شناسه خبر 86795

ساعت ١٠ صبح سه شنبه ٧ دی، بازپرس کشیک جنایی پایتخت درپی تماس ماموران پلیس، از کشف جسد دختر دانشجوی جوانی درشهرک اکباتان-غرب تهران- باخبرشد.

به گزارش فرتاک نیوز،

تیم جنایی به سرپرستی بازپرس «منافی آذر» راهی محل حادثه شدند.شواهد نیز نشان می داد دختر ٢٣ ساله از طبقه هفتم مجتمع سقوط کرده وبه طرز دلخراشی کشته شده است.

پس از کشف جسد و بررسی های مقدماتی، دو فرضیه قتل و خودکشی مطرح شد. در ادامه بررسی ها وقتی مشخص شد این اتفاق درمجتمع محل زندگی نامزد سابق نرگس رخ داده است بلافاصله، کوروش بازداشت شد و دیروز برای تحقیقات تخصصی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

پسرجوان گفت:«10 ماه قبل از طریق شبکه های مجازی با نرگس آشنا شدم، اوایل هیچ مشکلی نداشتیم اما بعد از مدتی مواردی از او دیدم که نظرم را نسبت به خودش عوض کرد. نرگس به من قول داد که خودش را درست کند اما من دیگر تمایلی به او نداشتم ولی نرگس علاقه شدیدی به من نشان می داد. علاقه یک طرفه ای که به هم زدن آن برای نرگس از نظر روحی مشکل به وجود می آورد.

fz1oh

با این حال به درخواست او ارتباط دوستی ما ادامه داشت تا اینکه بهانه گیری های نرگس و برچسب زدن هایش مبنی برارتباط من با دختران دیگر آغاز شد. این ماجرا ادامه داشت تا اینکه ٥ روز قبل که با یکی از دوستانم بیرون بودم نرگس به من تلفن زد و اعصابم را به هم ریخت. من هم تصمیم گرفتم کاری کنم که برای همیشه از زندگی ام برود. برای همین به پارتی رفتم و عکس های آن را در صفحه اینستاگرامم گذاشتم. سه روز قبل از این حادثه نیز نرگس مرا با دختری در شهرک غرب دیده بود. او چندین باربه خودروام هم آسیب هایی زد و درنهایت با دختری که همراهم بود صحبت کرد. آن دختر هم به دروغ گفته بود که من با دخترهای زیادی رابطه دارم و همین مسأله نرگس را بیشتر به هم ریخته بود.

در تمام این مدت با خانواده اش در ارتباط بودم و به مادرش گفتم که حالش از نظر روحی خوب نیست. به همین دلیل مادرش از من خواست تا نرگس را به خانه مان ببرم و به او قرص خواب آور بدهم تا او برسد و نرگس را به دکتر ببرد. ساعت حدود ٤ بعد از ظهر دوشنبه بعد از کلی جست و جو، بالاخره نرگس را پیدا کردم و به خانه مان آوردم. اما نتوانستم او را زیاد نگه دارم و نیم ساعت بعد او رفت. ساعت حدود ٧ شب بود که با دوستم در راه پله ها داشتم سیگار می کشیدم که او را در مجتمع دیدم. بعد از آن نرگس آخرین پیامکش را به من داد که درآن نوشته بود:«باز میری مهمونی، خوش بگذره.»

باتوجه به اظهارات پسر جوان، بازپرس جنایی دستور داد تا تکمیل تحقیقات جنایی، او تهران را ترک نکند.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار