-
شناسه خبر 252

دو مردو یک زن که با انگیزه سرقت دلارهای پیرمرد تنها ، او را کشته بودند، در محل قتل صحنه جنایت را بازسازی کردند.

دو مرد متهم به قتل در جریان بازسازی قتل ابراز پشیمانی کردندو گفتند فقط قصدشان سرقت بود و نمی‌خواستند دست به جنایت بزنند.

زن جوان با همدستی دو مرد در جریان سرقتی مرگبار شامگاه شانزدهم اردیبهشت سال 93 مرد 80 ساله‌ای را که ساکن طبقه اول ساختمانی چهار طبقه بود، در حوزه کلانتری بهارستان تهران به قتل رساندند. جسد پیرمرد توسط همسایه‌ها با دست و پا و دهان بسته کشف شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد او براثر خفگی فوت کرده و پول و سند خانه‌اش از داخل گاوصندوق سرقت شده است. بررسی‌ها نشان می‌داد پیرمرد در زمینه خرید و فروش دلار فعالیت داشته است.

با گذشت دو سال از این جنایت، ردپای مردی که می‌خواست خانه مقتول را به نام خود ثبت کند، مهر امسال به‌دست آمدو او بازداشت شد.

متهم اعتراف کرد فریب زن و مردی را خورده و نمی‌دانسته مالک خانه به قتل رسیده است. با اعتراف او، دو مردو یک زن دیگر هم در تهران و یزد بازداشت شدند.

متهمان با دستور قاضی مرشدلو، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران برای تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شدند و به قتل پیرمرد اعتراف کردند. متهمان با گذشت سه ماه از دستگیری دیروز با انتقال به محل جنایت، صحنه قتل را بازسازی کردند.

زن جوان مدعی بود که چون پیرمرد دلارفروش بوده و چند بار هم به خانه‌اش رفته بوده، وسوسه شدند او را بکشند، پول‌هایش را دزدیده و با انتقال سند خانه‌اش و فروش آن، پولی به جیب بزنند.

اما در ادامه دو مرد جوان هم که در قتل نقش داشتند، گفتند: ما از ارتکاب این جنایت پشیمانیم. فقط می‌خواستیم طبق نقشه‌ای که زن جوان کشیده بود، دلار و پول و سند را سرقت کنیم و قصد قتل نداشتیم. پیرمرد می‌خواست از دستمان فرار کند و با داد و فریاد همسایه‌ها را صدا بزند که ترسیدیم و با گرفتن پارچه‌ای جلوی دهانش، او را خفه کردیم. دست و پایش را بستیم و بعد از سرقت فرار کردیم اما خون مقتول بعد از دو سال دامنمان را گرفت و بازداشت شدیم.

متهمان با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

ناگفته های دو مرد و یک زن دربازسازی قتل مرد ثروتمندناگفته های دو مرد و یک زن دربازسازی قتل مرد ثروتمندناگفته های دو مرد و یک زن دربازسازی قتل مرد ثروتمند

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار