-
شناسه خبر 200759

پسر میترا استاد قصد داشت با چاقو نجفی را به قتل برساند.

به گزارش فرتاک نیوز،

دادستان شهریاری ادامه داد: در تحقیقات از راننده نجفی عنوان شد که وی گفت به خاطر استرس نمی توانم بنویسم و هر چه می گویم مورد تایید است.

راننده نجفی در تحقیقات خود عنوان کرده ساعت نه و بیست وشش دقیقه دکتر نجفی با من تماس گرفت و خواست تا به در خانه جدیدشان در سعادت آباد بروم داخل پارکینگ که شدم ابتدا ۳ بار در ساعت نه و ۴۶ دقیقه نه و ۴۷ و نه ۵۵ دقیقه تماس گرفتم نجفی جواب نداد.

به همین دلیل به در واحد ۰۱/ ۲۷ طبقه هفتم رفتم که نجفی در را باز کرد که ۲ عدد کیف دستی قهوه ای و مشکی تحویلم داد و خواست تا آنها را تحویل دخترش زهرا بدهم.

راننده نجفی تصریح کرد: ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه دکتر نجفی تماس گرفت خواست تا کیف قهوه ای را برایش ببرم که دکتر کیف را تحویل گرفت و دوباره به من تحویل داد که به دست دخترش برسانم.

وی گفت: در زمان خروج از ساختمان نجفی با یک شلوارک چهارخانه آبی رنگ بود که روی آن خون پاشیده بود و احساس کردم مچ پایش نیز زخمی است .

راننده ادامه داد: ۲ کیف را به در خانه دخترش بردم . دخترش یکی از کیف ها را باز کرد سپس دخترش با شوهرش تماس گرفت و پس از آن هر ۳ به خانه دکتر در سعادت آباد رفتند.

ابتدا چند بار در زدیم که دخترش خواست با توجه به اینکه من کلید داشتم در را باز کنم وارد خانه شدیم که همان لحظه پسر میترا استاد که مهیار ۱۶ ساله است وارد خانه شد.

ابتدا خانه را بررسی کردیم خبری نبود تا اینکه وارد یکی از اتاق ها شدیم وقتی در سرویس حمام را باز کردیم مهیار گفت بابا مامان را کشته است. که با چاقو از خانه خارج شد و دنبالش رفتیم و در راهرو توانستیم چاقو را از دستش بگیریم و با پلیس تماس گرفتیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار