-
شناسه خبر 180755

عامل دعوای خونین در تهرانپارس که پسری نوجوان است دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ادعا کرد بی گناه است.

به گزارش فرتاک نیوز،

عصر نوزدهم اسفند ماه سال ۹۵ پیکر نیمه جان فرهاد ۱۶ ساله که در دعوای خیابانی در تهرانپارس چاقو خورده بود به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر شدت خونریزی جان سپرد. شواهد نشان می داد فرهاد پس از درگیری دسته جمعی زخمی و به بیمارستان منتقل شده است. به این ترتیب چند نفر از شرکت کنندگان در دعوا بازداشت شدند و ایمان ۱۷ساله قتل را به گردن گرفت.

متهمان که همگی زیر ۱۸ سال سن دارند دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. در این جلسه پدر و مادر فرهاد در جایگاه ویژه ایستادند و برای ایمان درخواست حکم قصاص کردند.

ایمان در جلسه دادگاه گفت :قبول دارم در دعوای خیابانی شرکت کردم اما  چاقویی همراه نداشتم و ضربه ای به مقتول نزدم . در آن درگیری از ناحیه پا چاقو خوردم و این موضوع نشان می‌دهد افراد دیگری هم در آن دعوا چاقو داشته اند .

علی متهم دیگر در دفاع از خود در جلسه دادگاه گفت :  همراه خواهر و شوهر خواهرم برای خرید بیرون رفته بودم که یک نفر به خواهرم متلک انداخت به همین خاطر با ایمان و دوستانش درگیر شدم. من به فرهاد که دوست صمیمی ام بود زنگ زدم تا او و دوستانش برای دعوا بیایند. وقتی آنها رسیدند دعوا بالا گرفت و ایمان با چاقو به فرهاد ضربه زد .در آن دعوا فقط ایمان چاقو در دست داشت .

سپس مهدی در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: قبول دارم در دعوا شرکت کردم ولی ندیدم ایمان ضربه را به فرهاد زده باشد .علی خودش به محض روبه رو شدن با ایمان به او حمله و دعوا را شروع کرد. شاید علی با چاقو به فرهاد ضربه زده باشد.

آخرین متهم محمد نام داشت و در این جلسه گفت: اصلا دعوا به خاطر متلک پرانی نبود .شب عید بود و دست فروش ها در خیابان جمع شده بودند  یکی از دست فروش ها عروسکی می فروخت که می گفت عروسکش غیبی است .او برای خنده عابران ادعا می کرد هر کسی این عروسک را بخرد و با خود به خانه ببرد فردا صبح متوجه می شود عروسک غیب شده ، سر خاک سفید رفته و آنجا را بسته است .علی که موضوع را جدی گرفته بود از شنیدن این حرف عصبانی شد و گفت هیچ کس حق ندارد خاک‌سفید را ببندد. همین موضوع موجب دعوا شد. در آن دعوا ایمان و علی هر دو چاقو داشتند.

در آخر این جلسه دادگاه وکیل ایمان به هیات قضایی گفت : موکلم در آن دعوا زخمی شده و این موضوع نشان می دهد افراد دیگری هم در نزاع چاقو در دست داشته اند. از این رو لازم است تحقیق در این زمینه تکمیل شود .از طرفی علت فوت قربانی خونریزی شدید بوده است .چون دعوا شب عید رخ داده و خیابان ها شلوغ بوده فرهاد دیر به بیمارستان منتقل شده و همین موضوع موجب فوت وی شده است . تقاضا دارم قضات دادگاه با در نظر گرفتن این موضوع حکم صادر کنند.

در پایان جلسه هیئت قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار