-
شناسه خبر 100828

مرد جوان که متهم است در دعوا به خاطر متلک پرانی دست به جنایت زده است دیروز در دادگاه خودش را بی گناه خواند.

به گزارش فرتاک نیوز،

یازدهم آذرماه سال 95 پیکر نیمه جان یک مرد 34ساله به نام جلیل به بیمارستانی در جنوب تهران منتقل شد. وی با ضربه چاقو به سینه اش به شدت زخمی شده بود. جلیل تحت درمان قرار گرفت و قبل از اینکه به اتاق عمل منتقل شود گفت مرد جوانی به نام سپهر او را در خانه پدری اش در خیابان اتابک با چاقو زده است. جلیل اما دقایقی بعد به خاطر شدت جراحات تسلیم مرگ شد.

خواهرزاده جلیل به پلیس گفت: من و دایی ام در خانه پدربزرگم بودیم که یکباره دو نفر به خانه مان حمله کردند. آنها می گفتند ما قبلا به همسر یکی از آنها به نام سپهر متلک انداخته و مزاحم او شده ایم. مردان خشن با چاقو به ما حمله کردند و دایی ام را زدند.

به دنبال اظهارات قربانی قبل از مرگش و خواهرزاده وی پلیس سپهر را ردیابی و بازداشت کرد.

این مرد هم در دعوا از ناحیه سر زخمی شده بود. وی گفت: من در خانه دوستم بهمن میهمان بودم که یکباره همسر وی با حالتی پریشان به خانه آمد و گفت دو مرد جوان برای او مزاحمت ایجاد کرده اند. بهمن که از شنیدن این حرف غیرتی شده بود چاقو به دست گرفت و از خانه بیرون رفت. من هم برای دفاع از دوستم همراه او رفتم. بهمن به خانه ای در خیابان اتابک رفت و به محض اینکه دو مرد جوان در را باز کردند با آنها درگیر شد. من هم به ناچار وارد دعوا شدم اما ضربه ای به قربانی نزدم.

با اظهارات این مرد بهمن تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: مقتول و خواهرزاده اش برای همسرم مزاحمت ایجاد کرده بودند. به همین خاطر مقابل در خانه آنها رفتم اما دوستم سپهر با چاقو به آنها حمله کرد. با توجه به مدرک های موجود در پرونده برای سپهر کیفرخواست صادر شد و پرونده اش دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی عبداللهی و با حضور یک مستشار تحت رسیدگی قرار گرفت.

در جلسه رسیدگی به این پرونده پدر و مادر قربانی برای سپهر حکم قصاص خواستند. سپس متهم به دفاع پرداخت و گفت: قبول دارم به خاطر دوستم مقابل در خانه مقتول و خواهرزاده اش رفتم. ولی هیچ ضربه ای به مقتول نزدم. به محض اینکه دعوا بالا گرفت ضربه ای با چوب به سرم خورد که بیهوش شدم و چیزی نفهمیدم. مقتول و برادرزاده اش به همسر دوستم متلک گفته و مزاحم او شده بودند. به همین خاطر بهمن انگیزه بیشتری برای قتل داشت. او هم چاقو در دست داشت. احتمالا وقتی بیهوش بودم بهمن، مقتول را با چاقو زده است. اما مقتول به اشتباه قبل از مرگش مرا به عنوان ضارب معرفی کرده بود.

سپس بهمن که با قرار وثیقه آزاد بود به اتهام شرکت در نزاع به دفاع پرداخت. وی گفت: قبول دارم با مقتول درگیر شدم اما ضربه ای به او نزدم.

خواهرزاده قربانی نیز گفت: من آن زمان کمتر از 18سال سن داشتم. من و دایی ام به زن جوان متلک نگفته و مزاحم او نشده بودیم. اصلا نمی دانم چرا بهمن و سپهر یکباره با خانه ما حمله کردند و با ما درگیر شدند. در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار