-
شناسه خبر 4285

به گزارش فرتاک نیوز، آنها خودرویی را ساماندهی کردند که تاچر را به شکلی مخفیانه تا محل اقامت نخست‌وزیری در 40 کیلومتری مرکز لندن حمل کند. بنابراین وی می توانست در جلسات تمرینی قبل از رویداد شرکت کند.

آنها خودرویی را ساماندهی کردند که تاچر را به شکلی مخفیانه تا محل اقامت نخست‌وزیری در 40 کیلومتری مرکز لندن حمل کند. بنابراین وی می توانست در جلسات تمرینی قبل از رویداد شرکت کند.

به نقل از تلگراف، همکاران و مشاوران تاچر همواره نگران بودند که تاچر در آزمایش‌های عمومی رانندگی در سال 1986 دچار تصادف شود. قرار بود در آن سال این برنامه به صورت عمومی و در برابر دوربین‌ها اجرا شود.

 

به همین دلیل آنها خودرویی را ساماندهی کردند که تاچر را به شکلی مخفیانه تا محل اقامت نخست‌وزیری در 40 کیلومتری مرکز لندن حمل کند. بنابراین وی می توانست در جلسات تمرینی قبل از رویداد شرکت کند.

رانندگی ضعیف قدرتمندترین زن جهان

خاطرات شخصی مارگارت تاچر تائید می‌کند که وی  شخصا با شرکت در تست رانندگی با گل سرسبد روور در سری 800 موافق بوده است. اگرچه مشاوران تاچر این موضوع را یک وجهه اعتباری عالی برای این رویداد عنوان کردند، اما نگران انجام این تست به ویژه مانور معکوس در برابر دوربین‌ها بودند.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار