-
شناسه خبر 191185

خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی و سازمان بسیج رسانه استان با صدور پیامی مشترک از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

به گزارش فرتاک نیوز،

خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی و سازمان بسیج رسانه استان با صدور پیامی مشترک از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدای قلم و فریاد

ما اهل صومیم، لب به روزه داریم، اهل صلاتیم و بلندترین قیام را توام با برائت و ولایت در نماز می‌دانیم و ما اهل جهاد هم هستیم، چنان که نماز و روزه را واجب می‌شماریم، همین تکلیف است که ما را به ستیز تمام قد علیه باطل وا می‌دارد. 

به اخلاق هم شدیدا پایبندیم و باز همین پایبندی، به قدم‌هامان قوت می‌دهد تا در برابر بیدادگران تا بن دندان مسلح، برخیزیم حتی اگر نه سنگ که فقط تعدادی حروف در قلم داشته باشیم، همان حروف را کنار هم می‌نشانیم تا سبز دهند و جوانه بدهند و درخت شوند و از سر شاخه‌های خویش میوه‌های غیرت برویانند برای مردمان ستم کشیده دنیا و باز دوباره حروف را کنار هم می‌نشانیم تا به‌فریاد برخیزند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را که این عین تولا و تبری است. 

روز قدس هم فقط روز فلسطین نیست که روز خروشیدن بر همه باطل‌ها است، اسرائیل و آمریکا، نماد تام و تمام شرارت و بدخویی‌اند که به‌مرگ، می‌کشیم شأن والا ما با همه باطل، با همه بیداد مخالفیم در هرجای جهان و به هر نام و نشان که می‌خواهد باشد، این هم درس دین و سلوک ملی ماست و تا هستیم نیز چنین خواهد بود. 

دعوت ما از مردم حق طلب هم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، برای نصرت حق و یاری ستم دیدگانی است که در این نظم باطل جهانی فریادرسی ندارند، دعوت به خیر است که ما روزنامه‌نویسان و رسانه‌نگاران، راهپیمایی روز قدس را نماد عینی برائت از مشرکین درهمه دنیا می‌دانیم و مردم فرهیخته‌مان را هم دعوت می‌کنیم حضور در این مراسم را بسان «فاستبقوا الخیرات» بدانند و بشتابند تا نام آنان در فهرست روشن یاران حق، ثبت شود. 

ما به‌نام قلم، به‌نام کلمه، به‌نام «ن والقم وما یسطرون» از همه مردم دعوت می‌کنیم تا فراگیرترین خبر جهان را با حضور فرد به‌فردمان بنویسیم که هر کدام از ما بسان کلمه‌ای هستیم در شاهنامه حماسه حق‌طلبی، هر کداممان، قدرتی هستیم برای شکستن باطل، پس می‌آییم تا چشم جهان فردوسی شود در سرایش شاهنامه حضور.

خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی و سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار