-
شناسه خبر 33

رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه کشورش، از قوی ترین نیروها و ادوات نظامی جهان برخوردار است، هشدار داد که پیشرفت در توسعه نظامی حتی برای لحظه ای نباید متوقف شود.

پوتین: در جهان قوی ترین هستیم

به گزارش فرتاک خبری به نقل از تاس، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه نیروی نظامی این کشور از هر نیروی نظامی دیگری در جهان قدرتمندتر است، هشدار داد که اکنون وقت استراحت (ارتش روسیه) نیست.

پوتین که این سخنان را در جلسه به وزیر و فرماندهان ارشد وزارت دفاع روسیه مطرح می کرد، گفت: هنوز کارهای زیادی باید انجام شود، اما با احتساب دستاوردهای ما، البته نه فقط در زمینه نظامی بلکه در تاریخ و جغرافیا می توانیم با اطمینان بگوییم که در حال حاضر ما از هر قدرت دیگری برتر هستیم.

وی در عین حال هشدار داد: با توجه به عوض شدن سریع شرایط در جهان، ما فرصتی برای هشدار دادن نداریم.... من از شما انتظار دارم که کار تیمی را در انجام وظیفه خود لحاظ کنید. با این کار ما می توانیم اهداف مهمی را که در تجهیز و بالا بردن ظرفیت های نیروی نظامی روسیه در نظر داریم پیاده کنیم.

پوتین همچنین هشدار داد: اگر ما حتی برای یک دقیقه در مدرن سازی نیروهای نظامی و یا ادوات نظامی خود درنگ کنیم، ممکن است هیچ گاه وضعیت تغییری نکند.

گفتنی است، ولادیمیر پوتین همچنین امروز با صدور فرمانی، دستور به ساخت پیشرفت ترین سامانه های تهاجمی و دفاعی را صادر کرد که بتوانند به تمامی سامانه های رقیب نفوذ کنند.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار