-
شناسه خبر 316927

نتایج نهایی آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه‌ها و دانشکد‌ه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور در سال 1399، اعلام شد.

به گزارش فرتاک نیوز،

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه‌ها/ دانشکد‌ه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور در سال 1399 اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه منتشر شده مورخ 20 اسفند 99 به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که در آزمون استخدامی متمرکز ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور در تاریخ 24 بهمن 99 شرکت کرده‌ و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به مراجع ذیربط مراجعه کرده‌اند، می‌رساند، که کارنامه نهایی متقاضیان در مرحله اول اعلام نتایج در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از بعداز ظهر روز شنبه مورخ 19 تیر 1400 قرار می‌گیرد.

لذا متقاضیان هریک از دانشگاه‌ها/ دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر مؤسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام کنند.  

لازم به ذکر است که برای تمام متقاضیانی که کارنامه قبولی صادر شده است، باید از طریق مراجعه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه‌ها/ دانشکده‌ها و سازمان مربوطه، اطلاعات مربوط به ادامه روند استخدامی را کسب کنند. 

یادآوری‌ها: 

1-استخدام پذیرفته‌شدگان در آزمون که مراحل قانونی را طی کرده باشند، منوط به تأیید هسته گزینش دانشگاه مربوطه و توانمندی‌های جسمی، روانی، ذهنی و حرکتی افراد توسط واحد طب کار مؤسسه و یا کمیسیون پزشکی طبق شیوه‌نامه سلامت جسمانی و روانی وزارت متبوع است.

2-متقاضیانی که در زمان‌های مشخص شده توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی، نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم برای شروع به کار اقدام نکنند، از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. در این گونه موارد با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور از سایر شرکت کنندگان دارای حدنصاب و شرایط آگهی به ترتیب نمره فضلی دعوت خواهد شد.

3- نتایج تکمیل ظرفیت مشاغل باقیمانده متعاقباً بعد از بررسی مدارک و انجام مصاحبه (در مشاغل مشخص شده) از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد. 

4-متقاضیانی که به نمرات مصاحبه، امتیاز بومی و امتیاز مدت زمان خدمت در شرایط کرونا اعتراض دارند لازم است به دانشگاه‌ها/ دانشکده‌ها و سازمان مربوطه که مصاحبه کننده و بررسی کننده مدارک بوده، مراجعه کنند و از مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور خودداری کنند.

5-مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده متقاضی خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، متقاضی به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم شده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار