-
شناسه خبر 36488

هرچند هنوز دوسوال اصلی نقل و انتقالات قرمزها پاسخ ندارد امادلگرمی این تیم همچنان به پرفسور روی نیمکت است مردی که جدایی طارمی و بیرانوند را هم مشکل ساز ندانسته. پرسپولیس برای کامل شدن نیاز به جواب سوالات و اما و اگرها دارد تا دوباره در مسیر سال قبل باشد.

به گزارش فرتاک نیوز،

پایگاه خبری عصر ایران نوشت: هرچند هنوز دوسوال اصلی نقل و انتقالات قرمزها پاسخ ندارد امادلگرمی این تیم همچنان به پرفسور روی نیمکت است مردی که جدایی طارمی و بیرانوند را هم مشکل ساز ندانسته. پرسپولیس برای کامل شدن نیاز به جواب سوالات و اما و اگرها دارد تا دوباره در مسیر سال قبل باشد.

این نوشتار در ادامه می افزاید: بیرانوند و طارمی می مانند یا می روند؟ همه تحلیل ها برای پرسپولیس سال آینده مبتنی به جواب به این سوال بسیار مهم است. سوالی که البته به نظر می رسد برانکو برای شنیدنش استرس زیادی ندارد.

مهدی طارمی به عنوان آقای گل و علیرضا بیرانوند به عنوان دروازه بان می شود یکی ازمهمترین ارکان قهرمانی پرسپولیس بوده اند . ارکانی به که نظر می رسد حالا ساز جدایی کوک کرده اند.در مورد طارمی هرچند پرسپولیس منشا را جذب کرده که مهاجم خوبی است اما به هرحال از دست دادن آقای گل با جذب مهاجم تیم دیگری که خصوصیات مشابهی ندارد برگشت به عقب است.

روی خط دروازه هم مشکل پرسپولیسی ها این طور خواهد بود که باید دروازه بان اول تیم ملی را بدهند و معلوم نیست به جایش می خواهند کدام دروازه بان را جذب کنند. رشید مظاهری ذوب آهن غیرقابل فروشی اعلام شده و دسترسی ای به اخباری که دو گزینه پشت سربیرانوند هستند وجود ندارد و همین برای قرمزها بحران ساز خواهد بود.

در نقل و انتقالات پرسپولیس تا امروز یک جدایی مهم داشته است. سروش رفیعی بازیکنی که در نیم فصل دوم به قهرمانی قرمزها کمک کرد از این تیم رفته و هنوزجایگزینی ندارد. البته سیامک نعمتی تایید برانکو را دارد اما غیبت بازیکنی مثل رفیعی بحران ساز خواهد بود.

در خط هافبک یک مشکل دیگر هم وجود دارد. قرمزها سال قبل بیشترین مشکلات را ازناحیه غیب کامیابی نیا داشتند در حالی که هیچ بازیکنی برای جانشینی اش جذب نکرده اند. البته که محسن ربیع خواه ذخیره خوبی برای اوست اما در همین فصل گذشته پرسپولیس دیدار مهم به استقلال را در غیبت کامیابی نیا و ربیع خواه از دست داد.

در خط دفاع پرسپولیس با جذب خلیل زاده و مصلح برنامه ویژه ای داشته که به مشکل سال قبل دچارنشود مشکل غیبت بازیکناندر خط دفاعی به دلیل مصدومیت ومحرومیت.

هرچند هنوز دوسوال اصلی نقل و انتقالات قرمزها پاسخ ندارد امادلگرمی این تیم همچنان به پرفسور روی نیمکت است مردی که جدایی طارمی و بیرانوند را هم مشکل ساز ندانسته. پرسپولیس برای کامل شدن نیاز به جواب سوالات و اما و اگرها دارد تا دوباره در مسیر سال قبل باشد.

 

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار