-
شناسه خبر 333

معاون فرماندار اردبیل گفت: 230 طرح اقتصاد مقاومتی این شهرستان جهت بهره مندی از تسهیلات مالی به بانک های عامل معرفی شده است.

حسین وطن دوست در جلسه ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی شهرستان اردبیل افزود: تاکنون 194 طرح در بانک های عامل مورد پذیرش قرار گرفته ، تسهیلات 37 طرح پرداخت شده و 46 مورد در حال طی مراحل پرداخت است.

او اظهار کرد: چهار هزار و 420 میلیارد ریال به این طرح های اقتصاد مقاومتی در مناطق مختلف در شهرستان اردبیل پرداخت شده که بیشتر آنها در زمینه تثبیت اشتغال و ایجاد اشتغال بوده و طرح ها و کارخانه راکد را از حالت رکود خارج کرده است.

وی افزود: گروه نظارت استان با همکاری اداره کار و سایر ادارات مرتبط به طور منظم طرح ها و مراحل پرداخت تسهیلات را رصد می کند و برنامه های این گروه بر تولید و توزیع مصرف ، عدالت محوری ، کاهش تورم ، افزایش بهره وری ، رفع معضل بیکاری ، کاهش وابستگی به نفت و کاهش واردات از کشورهای بیگانه متمرکز شده است.

معاون فرماندار اردبیل برنامه اقتصاد مقاومتی را همچنین ارتقای توان مالی و افزایش بهره وری در 11 برنامه ملی و شاخص و 19 دستگاه اجرایی در کنار بانک ها دانست و گفت: با همکاری دستگاههای اجرایی و بانک ها باید برای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار